آموزش مدیر پروفایل برای مک

Profile Manager for Mac

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: در این دوره آموزشی، بهترین راه‌های استفاده از Profile Manager برای به حداکثر رساندن استقرار OS X را خواهید آموخت. در این دوره، Profile Manager، نحوه به حداکثر رساندن شبکه از دستگاه‌های مک را خواهید آموخت. ابتدا، خواهید آموخت که چرا Profile Manager چنین مزیت مدیریتی را به شما می دهد. در مرحله بعد، نحوه راه‌اندازی و پیکربندی Profile Manager را یاد می‌گیرید تا در نهایت به استفاده از تنظیمات و پیکربندی‌های مختلف برای حداکثر سود بپردازید. در پایان این دوره، شما آماده خواهید بود تا با استفاده از Profile Manager کارایی خود را در استقرار OS X خود به حداکثر برسانید.

سرفصل ها و درس ها

مدیر پروفایل - قسمت 1 Profile Manager - Part 1

  • مدیر پروفایل چیست؟ What Is Profile Manager?

  • مدیر نمایه را راه اندازی کنید Launch Profile Manager

  • مدیریت پروفایل را پیکربندی کنید Configure Profile Manager

  • غذای آماده Takeaways

مدیر پروفایل - قسمت 2 Profile Manager - Part 2

  • مدیر پروفایل Profile Manager

  • تنظیمات کاربر User Settings

  • تنظیمات دستگاه Device Settings

  • تنظیمات فشار Push Settings

  • غذای آماده Takeaways

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش مدیر پروفایل برای مک
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
1h 3m
9
Pluralsight (پلورال سایت) pluralsight-small
14 دی 1395 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
از 5
دارد
دارد
دارد
Don Pezet

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Don Pezet Don Pezet

Don Pezet بیش از 18 سال در صنعت IT کار می کند. وی علاوه بر کار با این فناوری ها ، بیش از 12 سال در حال آموزش دیگران نیز بوده است. او یک مربی مجاز با بسیاری از فروشندگان از جمله مایکروسافت و سیسکو است. ترکیبی از تجربه در دنیای واقعی ، دانش کتاب های درسی و شوخ طبعی مشکوک او را در سرگرمی و آموزش هزاران نفر به وی یاری رسانده است.

Pluralsight (پلورال سایت)

Pluralsight یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را توسعه دهند و به روز رسانی کنند. این پلتفرم دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، توسعه نرم‌افزار، طراحی وب، مدیریت پروژه، و موضوعات مختلف دیگر را ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Pluralsight، محتوای بروز و با کیفیت آموزشی آن است. این پلتفرم با همکاری با توسعه‌دهندگان و کارشناسان معتبر، دوره‌هایی را ارائه می‌دهد که با توجه به تغییرات روزافزون در صنعت فناوری، کاربران را در جریان آخرین مفاهیم و تکنولوژی‌ها نگه می‌دارد. این امر به کاربران این اطمینان را می‌دهد که دوره‌هایی که در Pluralsight می‌پذیرند، با جدیدترین دانش‌ها و تجارب به روز شده‌اند.