آموزش کلاس کارشناسی ارشد پوست خود را درک کنید: نسخه مبتدی

UNDERSTAND YOUR SKIN MASTERCLASS: BEGINNER EDITION

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: دریافت دانش تخصصی در مورد نحوه مراقبت از پوست. محصولات مراقبت از پوست بهتر را انتخاب کنید زیرا می دانید چه چیزی بهترین کار را انجام می دهد. دریافت دانش تخصصی و حکمت در مورد اصول اولیه پوست و نحوه عملکرد آن در مورد لایه های پوست و نقش سد چربی (پوست)، پوشش اسیدی و آبرسانی در داشتن سلامتی بیاموزید. پوست نوع پوست شما چیست و در حال حاضر با چه بیماری پوستی دست و پنجه نرم می کنید و چگونه آن را درمان و پیشگیری کنید. شما یک روال مراقبت کامل از پوست را از ابتدا تا انتها انجام خواهید داد، در مورد ابزارهای صورت استفاده خواهید کرد و بیشتر از یک متخصص پوست که در این زمینه فعالیت داشته است، با بیش از 21 سال تجربه روی بسیاری از بیماری ها و انواع پوست کار می کند. معنای بیش از 75 ماده گیاهی و همچنین مواد شیمیایی خوب و بد را که باید در مراقبت از پوست خود به آنها توجه کنید، کشف کنید. دانش و نکات مراقبت از پوست را دریافت کنید که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت. فیلم های آموزشی در مورد ساختار پوست را تماشا کنید، در انجام روتین مراقبت از پوست خود با استفاده از محصولات مراقبت از پوست مناسب نوع پوست خود شرکت کنید. باید علاقه عمیقی به دانستن بیشتر در مورد پوست و نحوه عملکرد آن داشته باشد. یک متخصص زیبایی که در این صنعت به عنوان یک آرایشگر، آرایشگر یا مشاور زیبایی فروشگاه بزرگ کار می کند اما اجباری نیست.

در این کلاس کارشناسی ارشد مراقبت از پوست، بنیانگذار و متخصص مراقبت از پوست، نادیا تامارا لی دانش و دانش تخصصی در مورد اصول اولیه پوست و نحوه عملکرد آن ارائه می دهد. با لایه های پوست آشنا شوید و بدانید که سد لیپیدی (پوستی)، پوشش اسیدی و هیدراتاسیون چه نقشی در داشتن پوستی سالم دارند. نوع پوست شما چیست و در حال حاضر با چه بیماری پوستی دست و پنجه نرم می کنید و چگونه آن را درمان و پیشگیری کنید.

از ابتدا تا انتها یک روال کامل مراقبت از پوست را پشت سر می گذارید، در مورد ابزارهای صورت و زمان استفاده از آن و همچنین چند روش مختلف برای ماساژ دادن خود که به سفت شدن و سفت شدن پوست کمک می کند، یاد می گیرید.

وقتی متوجه می‌شوید که پوست شما چگونه کار می‌کند، محصولات چگونه روی پوست کار می‌کنند و نوع پوست شما چیست، می‌توانید تصمیم‌های بهتری در مورد آنچه روی پوست خود استفاده می‌کنید بگیرید و یک روال مراقبت از پوست را ایجاد کنید که مطابق با نیازهای شما است.

شما از محصولاتی با موادی استفاده خواهید کرد که به ساختن پوست کمک می‌کنند تا پوستی سالم، انعطاف‌پذیر و بدون پیری به دست آورید و آن را از بین ببرید.

به نادیا در این استاد کلاس مراقبت از پوست بپیوندید تا پوست خود را بشناسید زیرا او بیش از 22 سال تجربه خود را با شما به اشتراک می گذارد. اطلاعات و نکاتی را در مورد مراقبت از پوست دریافت خواهید کرد که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت.

ویدیوهای آموزشی در مورد ساختار پوست را تماشا کنید، در انجام روتین مراقبت از پوست خود با استفاده از محصولات مراقبت از پوست متناسب با نوع و وضعیت پوست خود شرکت کنید. یک مسابقه آنلاین را پر کنید تا بفهمید چه چیزی برای شما بهتر است.سرفصل ها و درس ها

معرفی INTRODUCTION

 • مقدمه ای برای درک پوست خود: مسترکلاس Introduction to Understand Your Skin: Masterclass

 • بهترین روتین مراقبت از پوست خود را باز کنید Unlock Your Best Skincare Routine

نحوه عملکرد پوست HOW THE SKIN FUNCTIONS

 • مقدمه ای بر نحوه عملکرد پوست Introduction to How the Skin Functions

 • لایه های پوست Layers of the Skin

 • سد پوستی Skin Barrier

 • گوشته اسیدی و نحوه آبرسانی به پوست Acid Mantle & How to Hydrate the Skin

 • آزمون: عملکرد پوست چگونه است؟ QUIZ: How does the skin function?

نوع پوست شما چیست؟ WHAT IS YOUR SKIN TYPE?

 • مقدمه ای بر انواع پوست Introduction to Skin Types

 • انواع پوست، علائم و نوع محصول Skin Types, Symptoms & Product Type

 • آزمون: نوع پوست شما چیست؟ QUIZ: What's Your Skin Type?

24 شرایط پوستی 24 SKIN CONDITIONS

 • شرایط پوستی Skin Conditions

 • آزمون: با چه وضعیت پوستی دست و پنجه نرم می کنم؟ QUIZ: What Skin Condition am I battling with?

روتین مراقبت از پوست SKINCARE ROUTINE

 • مقدمه ای بر روتین مراقبت از پوست Introduction to the Skincare Routine

 • روال هفتگی مراقبت از پوست Weekly Skincare Routine

 • یک برنامه هفتگی مراقبت از پوست را برای خود انجام دهید Perform a weekly skincare routine on yourself

خود ماساژ SELF MASSAGE

 • چگونه خود ماساژ انجام دهیم How to do a Self Massage

درمان های مراقبت از پوست SKINCARE TREATMENTS

 • درمان پاکسازی عمیق صورت Deep Cleanse Facial Treatment

 • نگاهی از درون به درمان های مختلف مراقبت از پوست An Inside look into the different Skincare Treatments

 • زمان برای اصلاح صورت! Time for a facial!

مواد تشکیل دهنده کلیدی KEY INGREDIENTS

 • مواد تشکیل دهنده خود را بشناسید Know Your Ingredients

 • عنصر کلیدی - واژه نامه Key Ingredient - Glossary

سخنرانی تکمیلی :: پوست و رژیم غذایی ADD-ON LECTURE :: SKIN & DIET

 • رژیم غذایی و فواید اسموتی سبز Green Smoothie Diet & Benefits

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش کلاس کارشناسی ارشد پوست خود را درک کنید: نسخه مبتدی
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
1 hour
17
Udemy (یودمی) udemy-small
12 اردیبهشت 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
107
5 از 5
ندارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Nadia Tamara Lee Nadia Tamara Lee

مربی پوست

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.