آموزش روابط سهامداران، سهامداران و سرمایه گذاران 2.0

Shareholders, Stakeholders and Investors Relations 2.0

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: مدیریت سهامداران، مدیریت سهامداران، روابط با سرمایه گذاران، مدیریت بازرگانی، توسعه کسب و کار درک درستی از سهامداران، سهامداران، و پویایی روابط با سرمایه گذاران. اصول را برای مشارکت موثر سهامداران و ذینفعان به کار بگیرید. تسلط بر ابزارها و تکنیک ها برای تقویت ارتباطات سهامداران. روابط سرمایه گذاران را در چشم انداز دیجیتال به طرز ماهرانه ای هدایت کنید. روابط سرمایه گذاران را در چشم انداز دیجیتال به طرز ماهرانه ای هدایت کنید. استراتژی هایی برای رسیدگی به فعالیت سهامداران و افزایش تعامل ایجاد کنید. گزارش پایداری و ESG را برای مدیریت کل نگر ذینفعان کاوش کنید. پیش بینی و انطباق با روندها و نوآوری های آینده در روابط ذینفعان. پیش نیازها: مهارت ها و ایده های اساسی سهامداران، سهامداران و روابط سرمایه گذاران!

روابط سهامداران، سهامداران و سرمایه گذاران 2.0

روابط سهامداران، ذینفعان و سرمایه گذاران 2.0 دوره پیشرفته ای است که برای تجهیز حرفه ای ها به دانش و مهارت های مورد نیاز برای هدایت چشم انداز پیچیده روابط سهامداران و ذینفعان در محیط تجاری پویا امروزی طراحی شده است. این دوره فراتر از روابط سنتی سرمایه گذار با ادغام دیدگاه های سهامداران و ذینفعان، از جمله کارکنان، مشتریان، تامین کنندگان و جامعه به طور کلی است.

شرکت‌کنندگان به مفاهیم کلیدی مانند درک تمایز بین سهامداران و سهامداران، توسعه استراتژی‌های تعامل جامع، استفاده از ابزارهای دیجیتال برای ارتباطات مؤثر و اطمینان از انطباق با الزامات قانونی می‌پردازند. آنها همچنین روندهای نوظهور مانند فعالیت سهامداران، گزارش پایداری، و تأثیر فناوری بر روابط سرمایه گذار را بررسی خواهند کرد.

از طریق ترکیبی از سخنرانی‌ها، مطالعات موردی، بحث‌های گروهی و تمرین‌های عملی، شرکت‌کنندگان بینش‌هایی در مورد بهترین شیوه‌ها برای تعامل با سهامداران و سهامداران، مدیریت شهرت آنلاین و ارتباطات بحران، یکپارچه‌سازی محیط‌زیست، اجتماعی و حاکمیت (ESG) به دست خواهند آورد. عواملی در روابط سرمایه گذار و تطبیق استراتژی ها برای برآورده کردن انتظارات در حال تحول.

در پایان دوره، شرکت‌کنندگان با درک عمیق‌تری از پیچیدگی‌های روابط سهامداران و ذینفعان، مهارت‌های ارتباطی افزایش یافته و توانایی هدایت در محیط‌های پیچیده نظارتی ظاهر می‌شوند و در نهایت آنها را قادر می‌سازد تا ارزش و اعتماد را با همه افراد ایجاد کنند. سهامداران کلیدی در دنیای تجارت به هم پیوسته امروزی.

در این دوره کارشناسی ارشد، من می خواهم 8 موضوع اصلی را آموزش دهم:
ماژول 1: مقدمه ای بر سهامداران، سهامداران و روابط با سرمایه گذاران

ماژول 2: اصول مشارکت سهامداران و ذینفعان

ماژول 3: ابزارها و تکنیک‌ها برای ارتباط مؤثر با سهامداران

ماژول 4: روابط سرمایه گذار در عصر دیجیتال

ماژول 5: انطباق با مقررات و حاکمیت در روابط سهامداران

ماژول 6: فعالیت‌های سهامداران و استراتژی‌های تعامل

ماژول 7: گزارش پایداری و ESG (زیست محیطی، اجتماعی و حکومت داری)

ماژول 8: روندها و نوآوری های آینده در روابط سهامداران و ذینفعان

اکنون ثبت نام کنید و امروز یاد بگیرید!


سرفصل ها و درس ها

روابط سهامداران، سهامداران و سرمایه گذاران 2.0 - سخنرانی ها Shareholders, Stakeholders and Investors Relations 2.0 - Lectures

  • مقدمه ای بر روابط سهامداران، سهامداران و سرمایه گذاران Introduction to Shareholders, Stakeholders, and Investors Relations

  • اصول مشارکت سهامداران و ذینفعان Principles of Shareholder and Stakeholder Engagement

  • ابزارها و تکنیک های ارتباط موثر با سهامداران Tools and Techniques for Effective Shareholder Communication

  • روابط سرمایه گذار در عصر دیجیتال Investor Relations in the Digital Age

  • رعایت مقررات و حاکمیت در روابط سهامداران Regulatory Compliance and Governance in Shareholder Relations

  • فعالیت سهامداران و استراتژی های تعامل Shareholder Activism and Engagement Strategies

  • گزارش پایداری و ESG (زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی). Sustainability and ESG (Environmental, Social, and Governance) Reporting

  • روندها و نوآوری های آینده در روابط سهامداران و ذینفعان Future Trends and Innovations in Shareholder and Stakeholder Relations

سهامداران، سهامداران و روابط با سرمایه گذاران 2.0 - آزمون Shareholders, Stakeholders and Investors Relations 2.0 - Quiz

  • سهامداران، سهامداران و روابط با سرمایه گذاران 2.0 - آزمون Shareholders, Stakeholders and Investors Relations 2.0 - Quiz

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش روابط سهامداران، سهامداران و سرمایه گذاران 2.0
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
1.5 hours
8
Udemy (یودمی) udemy-small
23 بهمن 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
1,080
از 5
ندارد
دارد
دارد
Dr. José J

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Dr. José J Dr. José J

محقق، استاد و کارشناس موضوع

دستاوردهای Udemy:

"250000 ثبت نام + 180 کشور + 43 دوره کسب و کار، سیستم های فناوری اطلاعات، آموزش و مطالعات رسانه ای"

p>

تجربه تدریس:

محقق و پروفسور برنده جایزه دکتر خوزه محقق ارشد، پروفسور و کارشناس موضوعی مطالعات بازرگانی، فناوری اطلاعات، سیستم‌ها و رسانه در دانشگاه UTEL، Universidad Centro Panamericano de Estudios Superiores - مکزیک، IBS-BFSU (مدرسه بین المللی بازرگانی - دانشگاه مطالعات خارجی پکن) چین و استاد افتخاری و مدعو NGCEF استرالیا، ISCIP کانادا و قاضی انجمن جهانی در مورد مطالعه موردی کسب و کار که یک فرد موفق است متخصص تحول دیجیتال و نوآوری با شرکت های بزرگ و استراتژی های استارت آپ ها در اکوسیستم های پلت فرم دیجیتال.

تجربه طراحی آموزشی و توسعه برنامه درسی:

او بیش از 5 دوره کارشناسی ارشد تخصصی را برای دانشکده بازرگانی بین المللی - دانشگاه مطالعات خارجی پکن طراحی و توسعه داد. تخصص اصلی او در زمینه کارآفرینی شرکتی، نوآوری سازمانی و یادگیری است. دکتر خوزه ترکیبی غنی از تدریس و تجربه صنعتی (بیش از 15 سال) دارد  به عنوان مشاور کسب و کار و فناوری اطلاعات در بیش از 20 کسب و کار نوپا بسیار موفق به همراه برنامه ریزی استراتژیک، پشتیبانی مدیریت دیجیتال و فناوری اطلاعات برای مشتریان جهانی کار می کند. او از سال 2007 بیش از 200 وب سایت کسب و کار شرکتی را طراحی، توسعه و میزبانی کرد و بیش از 10 جایزه برای کارهای عظیم گرافیکی و طراحی وب خود دریافت کرد.

علاقه های موضوعات آموزشی:/p>

او بیش از 10000 دانشجو را از سال 2007 هدایت، مدیریت و نظارت کرده است و جلسات آموزشی عمده برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد UG، PG که توسعه کارآفرینی، مدیریت بازرگانی، توسعه منابع انسانی، بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، بازارهای مالی، اقتصاد را پوشش می دهد. ، آمار، چند رسانه ای، فناوری اطلاعات، نرم افزار و سیستم ها. سخنران معمولی AEIC چین و اقتصادهای ما (WoE) لیتوانی و در حال حاضر او 5 دکترا را هدایت می کند. دانش پژوهان برای مدیریت بازرگانی، علوم کامپیوتر و حوزه های فناوری اطلاعات.

گواهینامه ها، تحقیقات و انتشارات:

او یک دانشکده بین المللی است و بیش از 30 نرم افزار را تکمیل کرده است. ، گواهینامه های IT و کسب و کار که شامل Brainbench، Adobe، Microsoft، IBM Statistics 101، Cisco Network Academy، Kaya Connect London، Cornerstone OnDemand Foundation، Google، یونیسف و یونسکو می شود.

او سردبیر مجله Science Direct PLAS و داور معتبر Elsevier، Clarivate، Wiley، Science Direct، Springer Nature و IOP Publishers است. او بیش از 50 مقاله تحقیقی و مروری منتشر کرد و 8 تا 12 مورد مطالعه کامل به صورت انفرادی به نام او به همراه 4 فصل کتاب و نقدهای متعدد کتاب برای ناشران مستقل بین المللی کتاب در آلمان منتشر شده است. او بیش از 10 مقاله تحقیقاتی را در فهرست های WoS Scopus منتشر کرده است. Google Scholar Citation 40+ و Research Gate امتیاز 208.2 با بیش از 50000 مطالعه و امتیاز اتحادیه اروپا برای نوآوری (EAI) 16 است.

عضویت ها و فعالیت های بین المللی:

او دارای بیش از 35 عضویت در نهادهای علمی و حرفه‌ای بین‌المللی در سراسر جهان است که شامل IEEE، انجمن کارآفرینی Oulu - فنلاند، موسسه تحقیقات خاورمیانه، انجمن بین‌المللی کارآفرینان، انجمن آفریقا انجمن مدیران اجرایی (AfSAE)، انجمن استراتژیک بازاریابی، انجمن ملی آموزش علوم، ISPIM - انجمن بین‌المللی مدیریت نوآوری حرفه‌ای، ITPA - انجمن حرفه‌ای فناوری اطلاعات و IAENG - انجمن تحقیقات عملیات و او به‌عنوان داوطلب برای Scopus، Web of Science و ABDC Indexed مجله تحریریه و هیئت داوری خدمت می‌کند. عضو بیش از 30 مجله و بررسی بیش از 200 مقاله از سال 2019.

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.