آموزش با هوش مصنوعی و ChatGPT به عنوان یک تولید کننده محتوا رشد کنید

Learn to Grow as a Content Creator with AI and ChatGPT

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: استفاده از AI و Chat GPT برای موفقیت در تولید محتوا: رازهای رشد نمایی استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد محتوا: یاد بگیرید که از ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT برای تولید ایده و تولید محتوا کارآمد استفاده کنید. ارتباط و تقاضای محتوا را بهینه کنید: تکنیک‌هایی را برای هماهنگ کردن محتوای خود با علایق مخاطبان و روندهای بازار مسلط کنید. کیفیت را با ثبات حفظ کنید: استراتژی‌هایی را برای یک برنامه زمان‌بندی پست متعادل به دست آورید که کیفیت را بالا نگه می‌دارد و مخاطبان را درگیر می‌کند. افزایش دید و تعامل کانال: تاکتیک‌های سئو و تعامل را برای افزایش دسترسی کانال YouTube و وفاداری بینندگان خود به کار ببرید. پیش نیازها: درک اولیه تولید محتوا: آشنایی با اصول تولید محتوا برای یوتیوب یا پلتفرم های مشابه مفید است اما اجباری نیست. این دوره برای راهنمایی مبتدیان و سازندگان متوسط ​​طراحی شده است. دسترسی به رایانه یا دستگاه هوشمند: داشتن دستگاهی با اتصال به اینترنت برای دسترسی به مطالب دوره، ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT و مدیریت کانال YouTube شما ضروری است. علاقه به استفاده از هوش مصنوعی برای تولید محتوا: در حالی که هیچ تجربه قبلی با ابزارهای هوش مصنوعی لازم نیست، علاقه شدید به یادگیری نحوه ادغام این فناوری ها در فرآیند تولید محتوا، تجربه یادگیری شما را بسیار افزایش می دهد.

به «استفاده از هوش مصنوعی و ChatGPT برای ایجاد محتوا: از برنامه ریزی تا آپلود» خوش آمدید، یک دوره آنلاین جامع که برای ارتقای کانال YouTube شما به سطح بعدی طراحی شده است.

در این کلاس جذاب و آموزنده، اصول حیاتی مقیاس‌سازی تلاش‌های تولید محتوای خود را از طریق ارتباط، سازگاری و تقاضا خواهید آموخت.

این دوره با بررسی عمیق‌تر در مورد چگونگی بهره‌برداری مؤثر از هوش مصنوعی و ChatGPT برای برنامه‌ریزی، ایجاد و بهینه‌سازی محتوا، بر موفقیت دوره قبلی خود استوار است و تضمین می‌کند که کانال شما نه تنها در فضای دیجیتال رقابتی امروزی رشد می‌کند، بلکه شکوفا می‌شود.

آنچه خواهید آموخت:

 • استراتژی‌هایی برای شناسایی و سرمایه‌گذاری بر تقاضای بازار: نحوه اندازه‌گیری علاقه مخاطبان و ایجاد محتوایی که نیازهای آنها را برآورده می‌کند را بدانید.

 • ثبات در ایجاد محتوا: اهمیت برنامه‌های پست منظم و نحوه حفظ ثبات در کیفیت محتوا و پیام‌های خود را بیاموزید.

 • افزایش ارتباط برای تعامل: کشف کنید که چگونه می‌توانید محتوای خود را با علایق و گرایش‌های فعلی مخاطبان خود در جایگاه خود حفظ کنید.

 • شناسایی و موقعیت یابی جایگاه: بر هنر انتخاب جایگاهی که با علایق و تخصص شما همسو باشد، تسلط داشته باشید و خود را به طور منحصر به فردی در آن قرار دهید.

 • استفاده از هوش مصنوعی و ChatGPT: تجربه عملی در استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی، از جمله ChatGPT، به دست آورید تا تولید محتوا و ایده پردازی را ساده کنید.

چرا باید در این کلاس شرکت کنید:

چشم انداز محتوای دیجیتال رقابتی تر از همیشه است، و برجسته شدن سازندگان را بسیار مهم می کند. این دوره ترکیبی از بینش های استراتژیک و ابزارهای عملی را برای بهبود عملکرد کانال YouTube شما ارائه می دهد. مهارت هایی که یاد خواهید گرفت برای هر کسی که به دنبال تأثیرگذاری آنلاین است ضروری است و به شما توانایی ایجاد محتوای با کیفیت بالا، جذاب و سازگار را ارائه می دهد که با مخاطبان شما طنین انداز می شود. با تخصص و تجربه‌ام، شما را در هر مرحله راهنمایی می‌کنم، بازخورد شخصی و استراتژی‌های عملی ارائه می‌دهم که می‌توانید فوراً اعمال کنید. خواه به دنبال افزایش دسترسی خود باشید، مخاطبان خود را عمیق تر درگیر کنید، یا به سادگی فرآیند تولید محتوای خود را ساده کنید، این دوره برای کمک به شما در دستیابی به اهدافتان طراحی شده است.

این کلاس برای چه کسانی است:

این دوره برای سازندگان محتوا، بازاریابان دیجیتال، و هر کسی که علاقه مند به استفاده از هوش مصنوعی برای تولید محتوا است، ایده آل است، خواه مبتدی باشید که به دنبال شروع کار هستید یا یک خالق با تجربه که قصد دارد استراتژی خود را اصلاح کرده و مجموعه مهارت های خود را گسترش دهد. در حالی که تجربه قبلی در تولید محتوا می تواند مفید باشد، این دوره به گونه ای طراحی شده است که برای فراگیران در همه سطوح قابل دسترسی باشد، بدون نیاز به پیش نیاز خاصی.

مواد/منابع:

برای شرکت در این دوره و تکمیل پروژه کلاس، دانش آموزان به:

نیاز دارند
 • یک رایانه یا گوشی هوشمند با دسترسی به اینترنت.

 • تجهیزات اصلی فیلمبرداری (به سادگی یک دوربین تلفن هوشمند) برای پروژه کلاس.

 • دسترسی به ابزارها و پلتفرم‌های هوش مصنوعی مورد بحث در دوره (نسخه‌های رایگان یا آزمایشی کافی است).

در پایان این دوره، شما درک کاملی از نحوه استفاده موثر از هوش مصنوعی و ChatGPT در فرآیند تولید محتوای خود خواهید داشت و اطمینان حاصل می کنید که کانال YouTube شما نه تنها مرتبط و سازگار است، بلکه تقاضای بالایی نیز دارد.

برای شروع تغییر استراتژی محتوای دیجیتال خود و باز کردن پتانسیل کامل کانال YouTube خود، همین امروز ثبت نام کنید.


سرفصل ها و درس ها

معرفی Introduction

 • 3 اصل مقیاس بندی The 3 Scaling Principles

 • 3 پیش نیاز برای مقیاس بندی The 3 Prerequisits for Scaling

 • اسکریپت به روز کردن ویدیوهای به روز با هوش مصنوعی Scripting up to Date Videos with AI

 • تحقیق در مورد موضوعات تقاضا با VidIQ Researching in Demand Topics with VidIQ

 • استفاده از ChatGPT برای بهینه سازی بیشتر ویدیوهای ما Using ChatGPT to further Optimise our Videos

 • ایجاد برنامه تولید هفتگی Creating a Weekly Production Plan

 • تور استودیو تولید محتوا Content Production Studio Tour

 • فرم کوتاه در مقابل فرم بلند: کجا باید تمرکز کنید؟ Short Form vs Long Form: Where Should you Focus?

 • هفته مقیاس بندی روز 01: طوفان فکری Scaling Week Day 01: Brainstorming

 • هفته مقیاس بندی روز 02: تحقیق Scaling Week Day 02: Researching

 • Scaling Week Day 03: Scripting Scaling Week Day 03: Scripting

 • هفته مقیاس روز 04: تیراندازی Scaling Week Day 04: Shooting

 • Scaling Week Day 05: Editing Scaling Week Day 05: Editing

 • مقیاس بندی هفته روز 06: بارگذاری Scaling Week Day 06: Uploading

 • هفته مقیاس روز 07: استراحت و انعکاس Scaling Week Day 07: Resting and Reflecting

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش با هوش مصنوعی و ChatGPT به عنوان یک تولید کننده محتوا رشد کنید

این دوره غیر فعال شده است.

جزییات دوره
2.5 hours
15
Udemy (یودمی) udemy-small
18 اسفند 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
1,097
از 5
ندارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Lambros Lazopoulos Lambros Lazopoulos

دانشجوی پزشکی - معتاد دوربین

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.