آموزش جادوی تشریفاتی بالا - فراخوانی فرشتگان - درجه 1.

High Ceremonial Magick - Invoking Angels - Degree 1.

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: از یک عضو واقعی و برادر از دستورات آغاز باستان. با یک فرشته پیمان ببند و واقعا زندگیت را تغییر بده. مفهوم خدا توسط معنویت، فیزیک کوانتومی و نحوه کار با این انرژی. 7 قانون جادو بر اساس هرمس تریسمگیستو. شما یاد خواهید گرفت که چگونه فرشتگان و انرژی‌های فرشته‌ها را فراخوانی و با آن‌ها رفتار کنید، و با یک پیمان فراخوانی با فرشته نگهبان خود به‌عنوان مبتکر در 72 نام خدا، فرشتگان و فرشتگان، پایان دهید، چه می‌کنند، چگونه آنها را فراخوانی کنیم. و چگونه به طور مؤثر از آنها بپرسید که چه می خواهید. بیش از 100 نماد مخفی از دستورات باستانی جادو. چگونه معبد خود را برای دعا بسازیم نحوه تلفظ کلمات جادوی باستانی در فراخوانی زمان آن رسیده است که در هنر مخفی فراخوانی از قدرتمندترین ارواح که می توانید کار کنید و برای کار با شما در این سیاره فراخوانی کنید، شروع کنید. پیش نیازها: افرادی که اهل جادو و معنویت هستند، برای یادگیری و تمرین باز هستند. حرفه ای ها، جادوگران، کشیش ها، جادوگران از همه ادیان و فرقه ها، که می خواهند طبیعت را برای یک جادوی عالی Cerimoial Magic دستکاری کنند. شما نیازی به عضویت در یک فرقه ندارید، یا بخشی از گروه خاصی از دین یا دستورات باشید. این برنامه برای همه کسانی است که می خواهند زندگی خود را از طریق فراخوانی و تماس با فرشتگان و ارواح تغییر دهند. هیچ تجربه جادویی لازم نیست. شما می توانید با برادر ما یاد بگیرید که چگونه فرشتگان و تمام سیستم جادوی تشریفاتی عالی را از پادشاه سلیمان فراخوانی کنید.

لطفاً با دقت بخوانید:


این برنامه در اصل 666 دلار (1 ANGEL) 777 دلار (2 ARCHANGEL) و 888 دلار (3 SERAPHIM) قیمت دارد. ما برای مدت کوتاهی در Udemy پیشنهاد می کنیم تا از این طریق (توسط سفارش فرشتگان) افراد جدیدی که هنوز بخشی از Order نیستند بتوانند با این سیستم آشنا شوند و آن را جذب کنند.

بنابراین، MEDALLION، و همچنین تحویل آن در سراسر جهان، در ارزش برنامه در UDEMY گنجانده نشده است.

ما می‌توانیم سفارش مدالیون را پس از اتمام تمام 3 سطح با قیمت ویژه توسط مخاطب ایمیل سفارش به خانه شما تحویل دهیم.

و همچنین INITIATION که باید پس از پایان دوره برنامه ریزی شود (طبق میل شروع کننده) برای تماس و ارائه شما به SAG شما - Sacrad Guardian Angel به مبلغ 777 دلار. (این یک مراسم 2 ساعته است، به علاوه چند تکنیک جدید برای مقابله با SAG شما برای پرسیدن خواسته های خود و رسیدن به اهداف خود با جادوی تشریفاتی عالی فرشتگان.


*پس از تکمیل 3 سطح این برنامه، از شما دعوت می شود تا به ما در گروه اخوان در تلگرام بپیوندید تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و تردیدهای خود را مستقیماً با Frater.:.Reyel و سایر اعضای گروه ما برطرف کنید. علاوه بر این که هر هفته از مناسک جمعی، نه تنها با فرشتگان و فرشتگان، بلکه با خدایان مصری نیز متبرک می شود.


از توجه شما متشکرم، و بیایید این کار را انجام دهیم!

.:.

به سطح اول و بسیار مهم اخوان خوش آمدید. در اینجا شما یک نئوفیتوس هستید، یک شاگرد اسرار جادوی تشریفاتی عالی که فرشتگان را فرا می خواند. اما برای همه این فراخوان‌ها، باید چیزهای جدیدی یاد بگیرید و دانش جدید، نور، دیدگاه جدیدی از ماتریکس بگیرید، تا حقیقت را بشناسید و چگونه آن را دستکاری کنید تا همه چیز در زندگی شما اتفاق بیفتد و در نهایت با فرشته نگهبان خود یک پیمان ببندید و شما را برای شروع خود در برادری ما آماده کنید.


در این سطح 9 ویدیو (کلاس) داریم. 135 دقیقه = 2 ساعت و 15 دقیقه تئوری و تمرین.


این پایه‌های جادو خواهد بود، آغاز سیستمی که برادران ما در هزاره‌های گذشته از آن استفاده می‌کردند، سیستم دعای سلیمان از برادر باستانی ما معبد. قانون هرمتیک و اصول جادو و طبیعت کوانتومی.


این بخش (به شکل فشرده) همان 3 درجه اول لژ آبی فراماسونری است (گاهی اوقات 6 سال تحصیل)


کلاس‌ها و موضوعات در ویدیوها:


1 - به برادری ما خوش آمدید، درود، اصول، مدال.


2 - خدا کیست؟ (فیزیک کوانتومی، آغاز، ادیان، وحدت، کلیسای قدیمی، دروغ های hte Matrix، تغییر پارادایم ها، جزمات قدیمی، بیدار، عشق، نور و حقیقت) .:.Annuit Copetis.:.


3 - نماد برادری، معانی، قدرت، چشم، اتم و همه توضیحات.


4 - 7 اصل و قانون هرمس. (پایه جادوی تشریفاتی عالی، افکار جادوگر، عمل، کارما، توضیح اصول جادویی و مخفی یک به یک.


5 - سلسله مراتب فرشتگان (آنها چه کسانی هستند؟، 9 سطح فرشتگان، کابالا و سیستم ما، نوع فرشتگان، عملکردها، (حضور روح نور متاترون در این ویدیو به چشم می خورد، و برخی از گوی ها در معبد ما در اطراف برنامه).


6-نظام سحر و جادو تشریفاتی عالی از پادشاه سلیمان - آغاز، نحوه ظهور فرشتگان، مهرها، نشانه ها، برادری ما.


7 - فراخوانی و کار کردن، شیاطین در مقابل فرشتگان - Ars Goetia - Ars Almadel - آیا می‌توانیم کارما را در دستکاری آن انرژی‌ها دریافت کنیم؟، جادو، تجربیات من.


8 - چه چیزی می توانم از فرشتگان بپرسم، و چگونه کار می کند؟ بهترین موضوعات و اهداف، چقدر بیشتر طول می کشد؟

9- آیین کوچک‌تر تبعید پنتاگرام، تئوری، تمرینی که در معبد ما انجام می‌شود. توضیح کلمات مخفی عبری، نام های اصلی خدا، و ملاحظات نهایی این سطح.


یادداشت از سفارش ما B.:.A.:.E.:.

ما شدیداً به شما توصیه می کنیم که برنامه کامل 3 درجه ما را در برادری ما انجام دهید (فرشته، ARCHENGEL، SERAPHIM) تا با فرشته خود پیمان ببندید، معبد خود را قدم به قدم بسازید، ارواح را در معبد خود لنگر انداخته و استفاده کنید. سحر و جادو تشریفاتی بالا برای خیر شما، به خانواده و دوستانتان. همه 3 درجه در اینجا در پلتفرم Udemy، در مجموع 29 ویدیو در شروع شما وجود دارد.


در سطح دوم، کتاب برادری 230 صفحه ای ما را با بیش از 100 نماد مخفی، نمادهای فرشته و مهرهای امضای فرشته باستانی برای همه فراخوان های خود دریافت خواهید کرد. و همچنین نام آنها، کارهایی که هر یک از آنها انجام می دهند، نحوه ارائه هدایا، و تمام کتابچه راهنمای فراخوان آنها و کلیدهای جادویی برای ساختن معبد سلطنتی شما مانند یک معبد سلطنتی از راسته ایلومیناتی ما.


توجه: این کتاب در هیچ فروشگاه آنلاین یا کتابفروشی یا حتی در هیچ کتابخانه ای موجود نیست. این کتاب و تمام اسناد موجود در آن، برای امر ما محرمانه است، از مکاتب جادوگری مصر باستان، تا اساتید و برادران ما.:. شما تمام این آموزه های قدرتمند را تنها با خود نگه خواهید داشت، نه اینکه کتاب یا تمام محتوای تصویر موجود در آن را نشان دهید. این فقط برای برادرانی است که واقعاً می‌خواهند با جادوی تشریفاتی بالا، از گوئتیا، ارس آلمادل سلیمان، کار کنند و این برنامه شروع را به دست آورند. مطمئن شوید که از آن دانش و قدرت برای انجام کارهای خوب برای زندگی و محیط اطرافتان استفاده می کنید.


اخطار: استفاده از این روش احضار و فراخوانی برای مقاصد بد یا به عهده خودتان است. ما مسئول استفاده شما از این سیستم جادویی و احضار قدرتمند برای انجام کارهای بد به دیگران نیستیم. به یاد داشته باشید که قوانین اولیه کارما را دنبال کرده و به آنها احترام بگذارید.


B.:.A.:.E.:.


در پایان 3 درجه مدال طلایی برادری ما را دریافت خواهید کرد که 72 نام خدا و فرشتگان در پشت مدال نقش بسته است تا در دعاهای خود و همچنین روز به روز به عنوان محافظ از آن استفاده کنید. این 72 نام خدا و فرشتگان را در پشت مدال نشان می دهد. همچنین با انرژی پدر ما متاترون برای موفقیت شما در طول فراخوانی های شما انرژی می گیرد.


.:. برادری فرشتگان روی زمین .:.


سرفصل ها و درس ها

9 - طرد کوچکتر آیین پنتاگرام و ملاحظات نهایی. 9 - The Lesser banishing of Pentagram Ritual, and finals considerations.

  • 9 - طرد کوچکتر آیین پنتاگرام و ملاحظات نهایی. 9 - The Lesser banishing of Pentagram Ritual, and finals considerations.

8- ساخت مهرهای فراخوانی، مواد، بز، اشیاء جادویی معبد. 8- Making your Invocation Seals,Materials, Goat, Magical Objects of the temple.

  • 8- ساخت مهرهای فراخوانی، مواد، بز، اشیاء جادویی معبد. 8- Making your Invocation Seals,Materials, Goat, Magical Objects of the temple.

7 - فراخوانی و کار کردن، شیاطین در مقابل فرشتگان - Ars Goetia - Ars Almadel. 7 - Invoking and working, Demons VS Angels - Ars Goetia - Ars Almadel.

  • 7 - فراخوانی و کار کردن، شیاطین در مقابل فرشتگان - Ars Goetia - Ars Almadel. 7 - Invoking and working, Demons VS Angels - Ars Goetia - Ars Almadel.

6-سیستم جادوی تشریفاتی عالی از پادشاه سلیمان. 6-The High Cerimonial Magic System from the King Solomon.

  • 6-سیستم جادوی تشریفاتی عالی از پادشاه سلیمان. 6-The High Cerimonial Magic System from the King Solomon.

5 - سلسله مراتب فرشتگان - (حضور متاترون در این کلاس ظاهر می شود) 5 - The Angels Hierarchy - (the presence of Metatron appears in this class)

  • 5 - سلسله مراتب فرشتگان - آنها چه کسانی هستند؟، 9 سطح فرشتگان، کابالا. 5 - The Angels Hierarchy - Who are them?,The 9 Levels of Angels, the Kabbalah.

4 - 7 اصل هرمتیک - پایه جادو - کارما. 4 -The 7 Hermetics Principles - Base of the Magic - Karma.

  • 7 اصل و قانون هرمس پایه جادوی تشریفاتی عالی - کارما. The 7 Hermes Principles and Laws. The base of the High Cerimonial Magic - Karma.

3 - نماد برادری و چشم هوروس. 3 - The Brotherhood Symbol and the Eye of Horus.

  • 3 - نماد برادری و چشم هوروس. قدرت نماد 3 - The Brotherhood Symbol and the Eye of Horus.Power of the Symbolism

2- خدا کیست؟ 2 - Who is God?

  • 2- خدا کیست؟ 2 - Who is God?

معرفی Introdução

  • به اخوان ما خوش آمدید! درود از استاد ما - رزومه این مدرک. Welcome to our Brotherhood! Greetings from our Master - Resume of this Degree.

  • CONTRACTUS FORTUNA - B.:.A.:.E.:. CONTRACTUS FORTUNA - B.:.A.:.E.:.

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش جادوی تشریفاتی بالا - فراخوانی فرشتگان - درجه 1.
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
2.5 hours
10
Udemy (یودمی) udemy-small
28 بهمن 1401 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
1,086
4.6 از 5
ندارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Frater : Reyel Frater : Reyel

جادوگر، مدیوم، فیزیکدان کوانتومی، پیانیست، نویسنده.

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.