آموزش دوره مگا 7 در 1 - دوره تسلط حرفه ای نهایی

7-in-1 Mega Course - Ultimate Professional Mastery Course

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: مهارت های حرفه ای استاد: رهبری، تصمیم گیری، مدیریت زمان، تجزیه و تحلیل، ایمیل تجاری و موارد دیگر! 1. تسلط بر ارتباطات ایمیل پیشرفته برای پیشبرد عمل و تقویت روابط حرفه ای. 2. استراتژی هایی برای مدیریت کارآمد ایمیل ایجاد کنید و در ساعات کاری روزانه صرفه جویی کنید. 3. ایجاد مهارت های رهبری تأثیرگذار، ارتقای پویایی تیم و هماهنگی در محل کار. 4. از هوش هیجانی برای ارتباطات بین فردی قوی تر در تجارت استفاده کنید. 5. ارتباطات تجاری جهانی را با هوش فرهنگی و ظرافت هدایت کنید. 6. پیشنهادها و گزارش های تجاری قانع کننده را برای ارتباطات حرفه ای تاثیرگذار تهیه کنید. 7. تسلط بر تفکر انتقادی برای تجزیه و تحلیل و حل چالش های پیچیده کسب و کار. 8. اجرای چارچوب های تصمیم گیری استراتژیک متناسب با اهداف فردی و سازمانی. 9. رهبری و سازگاری مؤثر با تغییرات سازمانی، پرورش فرهنگ تغییر مثبت. 10. ایجاد انعطاف پذیری و انعطاف برای جهت یابی و پیشرفت در محیط های کاری پویا. 11. تسلط بر جلسات و مدیریت زمان برای بهینه سازی بهره وری و همکاری تیمی. 12. مهارت های داستان سرایی متقاعد کننده را برای روایت های تجاری جذاب ایجاد کنید. 13. مهارت هایی را برای هدایت و حل تعارض به طور مؤثر از طریق ایمیل و سایر کانال های ارتباطی به دست آورید. 14. از تجزیه و تحلیل داده ها برای تحلیل رفتار مشتری و استراتژی های بازاریابی بصیرتی استفاده کنید. 15. اعمال داده های اخلاقی برای ایجاد اعتماد و وفاداری مشتری. 16. یاد بگیرید که اصول اقتصاد رفتاری را در تصمیم گیری های تجاری به کار ببرید. 17. یک رویکرد مشتری محور برای افزایش تعامل و رضایت مشتری پرورش دهید. 18. توانایی خود را برای بیان و بیان تصمیمات تجاری با اطمینان بالا افزایش دهید. 19. بر تفکر نوآورانه برای یافتن راه حل های خلاقانه در تغییر سناریوهای تجاری مسلط شوید. 20. کسب تخصص در ارتباطات مجازی و مدیریت تیم از راه دور برای حداکثر کارایی. پیش نیازها:1. تسلط اولیه در استفاده از کامپیوتر و دسترسی به اینترنت برای یادگیری آنلاین. 2. آشنایی با پلتفرم های رایج ایمیل برای دوره های پیشرفته تسلط ایمیل. 3. مقداری قرار گرفتن در معرض محیط های حرفه ای محل کار برای کاربرد عملی مفاهیم. 4. ذهن باز و تمایل به یادگیری استراتژی های جدید برای پیشرفت شخصی و حرفه ای. 5. بدون نیاز به پیش نیاز خاصی، دوره ها را برای مبتدیانی که مشتاق رشد مهارت های خود هستند در دسترس قرار می دهد.

به "دوره مگا 7 در 1: دوره تسلط حرفه ای نهایی" خوش آمدید، یک برنامه آنلاین تحول آفرین و جامع که توسط من، کوری گری، به دقت طراحی شده است. این استاد کلاس هفت دوره حرفه ای متمایز را در یک سفر منفرد و همه جانبه ترکیب می کند. هدف آن ایجاد انقلابی در مجموعه مهارت‌های حرفه‌ای شما است و مجموعه گسترده‌ای از مهارت‌های ضروری کسب‌وکار را در بیش از 180 درس تأثیرگذار در بیش از 50 ماژول پوشش می‌دهد.


این دوره یک فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن دانش عمیق و مهارت های عملی در حوزه های مختلف - از ارتباطات ایمیل پیشرفته و نفوذ رهبری گرفته تا تفکر استراتژیک و مدیریت زمان است. چه به دنبال تقویت ارتباطات حرفه ای خود، رهبری با نفوذ بیشتر، درک عمیق رفتار مشتری، یا مدیریت موثرتر زمان و جلسات، این دوره بینش ها و ابزارهای ارزشمندی را ارائه می دهد.


با بیش از 25 سال تجربه در کارآفرینی و رهبری اجرایی، تخصص دنیای واقعی و خرد عملی را در هر بخش از این دوره به ارمغان می‌آورم. دیدگاه منحصر به فرد و رویکرد عملی من تضمین می کند که یادگیرندگان نه تنها دانش نظری را کسب می کنند، بلکه مهارت هایی را نیز توسعه می دهند که می تواند بلافاصله در محل کار به کار رود.


هدف من در هر دوره‌ای که ایجاد می‌کنم این است که وقت شما را با کرک تلف نکنم، هر بینش در درس‌های کوچک و قابل هضم و منابع قابل دانلود ارائه می‌شود که می‌توانید به راحتی آن‌ها را در زندگی روزمره خود بگنجانید. این دوره به شما سخنرانی های خسته کننده نمی دهد. ما در مورد محتوای ناب و تأثیرگذار صحبت می کنیم. این نوعی از یادگیری است که به موارد ضروری خلاصه می شود - بدون کرک، فقط استراتژی های واقعی و عملی.


اجازه دهید گام به گام شما را از طریق این دوره بزرگ راهنمایی کنم:


سفر توسعه حرفه‌ای خود را با «تسلط بر ایمیل برای حرفه‌ای‌های تجاری»، اولین دوره با ۴۱ درس ویدیویی آغاز کنید. این ماژول به گونه ای طراحی شده است که مهارت های ارتباطی ایمیل شما را به سطح تخصصی ارتقا دهد. شما تفاوت های ظریف ایجاد ایمیل های موثر، مدیریت حجم بالا و درک آداب ایمیل جهانی را بررسی خواهید کرد. موضوعات کلیدی عبارتند از:


1. ارتباطات ایمیل پیشرفته: استراتژی هایی برای بیان پیام های خود برای حداکثر تأثیر و وضوح.

2. مدیریت کارآمد ایمیل: تکنیک هایی برای سازماندهی و مدیریت حجم زیادی از ایمیل ها به طور موثر.

3. تفویض اختیار از طریق ایمیل: آموزش نحوه واگذاری کارآمد وظایف از طریق ارتباط ایمیل.

4. استانداردهای بین‌المللی ایمیل: پیمایش در پیچیدگی‌های آداب و شیوه‌های ایمیل جهانی.

5. امنیت و حریم خصوصی ایمیل: اجرای اقدامات قوی برای محافظت از اطلاعات حساس در ارتباطات ایمیل.


هر موضوع در این ماژول/دوره برای ارائه دانش و مهارت‌های عملی طراحی شده است و شما را در مدیریت ارتباطات ایمیل حرفه‌ای و افزایش بهره‌وری در محل کار ماهر می‌سازد.


تکامل حرفه ای خود را با "Email Skills Accelerator"، دومین دوره در دوره مگا، که شامل 31 درس ویدیویی است، ادامه دهید. این ماژول عمیق تر به تکنیک های ایمیل پیشرفته و استراتژی های سازمانی می پردازد. این ماژول برای ساده سازی ارتباطات ایمیل شما طراحی شده است و هر دو را بهبود می بخشد. بهره وری شخصی و مکاتبات حرفه ای موضوعات ضروری در این ماژول عبارتند از:


1. مدیریت پیشرفته ایمیل: تسلط بر هنر سازماندهی و اولویت بندی ایمیل ها برای کارایی بهینه.

2. ابزارهای بهره وری ایمیل: استفاده از ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته برای افزایش زمان پاسخگویی و بهره وری.

3. استراتژی‌های ایمیل حرفه‌ای: توسعه روش‌هایی برای ایجاد محتوای ایمیل دقیق و تأثیرگذار.

4. مدیریت ایمیل با حجم بالا: تکنیک هایی برای مدیریت و پاسخگویی موثر به تعداد زیادی ایمیل.

5. شخصی‌سازی ایمیل و اثربخشی: ایجاد ارتباط ایمیلی برای تقویت تعاملات مشتری و تیم.


این موضوعات در این ماژول/دوره با هدف تغییر مهارت های ایمیل شما، به شما امکان می دهد ارتباطات ایمیل را با اطمینان بیشتر و اثربخشی در یک محیط حرفه ای مدیریت کنید.


به «شتاب‌دهنده نفوذ رهبر کسب‌وکار»، سومین دوره در این بسته عظیم، با 32 درس ویدیویی جامع، پیشرفت کنید. این ماژول برای توانمندسازی شما با مهارت‌های رهبری پویا و تکنیک‌های ارتباطی تأثیرگذار طراحی شده است. این یک دوره ضروری برای کسانی است که می خواهند با اعتماد به نفس و بینش استراتژیک رهبری کنند. موضوعات کلیدی تحت پوشش عبارتند از:


1. توسعه هویت رهبری: ایجاد حضور رهبری قوی و تأثیرگذار.

2. مهارت های رهبری استراتژیک: به دست آوردن ابزارهایی برای برنامه ریزی استراتژیک و تصمیم گیری موثر.

3. ارتباطات تأثیرگذار: تسلط بر هنر متقاعدسازی و ارتباطات تأثیرگذار.

4. ایجاد اعتماد رهبری: تکنیک هایی برای افزایش اعتماد به نفس در نقش های رهبری.

5. الهام و انگیزه تیم: استراتژی هایی برای الهام بخشیدن و هدایت تیم ها برای دستیابی به اهداف جمعی.


هر درس در این ماژول/دوره برای ارائه بینش‌ها و استراتژی‌های عملی طراحی شده است و شما را آماده می‌کند تا با دید و تأثیر در هر محیط حرفه‌ای رهبری کنید.


تسلط حرفه‌ای خود را با «تسلط بر بینش مشتری»، چهارمین دوره در «دوره تسلط حرفه‌ای نهایی»، که شامل 29 درس ویدیویی روشن‌کننده است، ادامه دهید. این ماژول به تعمیق درک شما از رفتارها و ترجیحات مشتری اختصاص یافته است، مهارتی حیاتی برای هر کسی در بازاریابی، فروش یا خدمات مشتری. موضوعات محوری تحت پوشش عبارتند از:


1. تجزیه و تحلیل رفتار مشتری: تکنیک هایی برای تجزیه و تحلیل و درک الگوهای رفتار مشتری.

2. تحقیقات بازار موثر: مهارت‌هایی برای انجام و بکارگیری تحقیقات بازار برای بینش‌های استراتژیک.

3. استفاده از بازخورد مشتری: استراتژی هایی برای ادغام بازخورد مشتری در بهبود کسب و کار.

4. ایجاد نمایه‌های مشتری: ایجاد نمایه‌های جامع برای هدف‌گیری و ارائه خدمات بهتر به مشتریان.

5. استراتژی‌های مشتری مبتنی بر داده: استفاده از تجزیه و تحلیل داده‌ها برای مناسب‌سازی رویکردهای بازاریابی و فروش.


این ماژول/دوره بینش‌های عملی و عملی را برای حرفه‌ای‌هایی که مشتاق به تقویت استراتژی‌های مشتری‌محور و هدایت رشد کسب‌وکار از طریق درک آگاهانه مشتری هستند، ارائه می‌کند.


دانش حرفه‌ای خود را با «آموزش مهارت‌های تفکر انتقادی و تصمیم‌گیری»، پنجمین دوره در کلاس مستر، با 17 درس ویدیویی جامع، عمیق‌تر کنید. این ماژول ضروری بر تقویت تفکر انتقادی و مهارت های تصمیم گیری شما تمرکز دارد که برای رهبری موثر و حل مسئله در هر زمینه حرفه ای حیاتی است. حوزه های کلیدی بررسی شده عبارتند از:


1. مهارت های تحلیل انتقادی: تکنیک هایی برای ارزیابی انتقادی اطلاعات و تصمیم گیری آگاهانه.

2. تصمیم‌گیری استراتژیک: رویکردهایی برای انتخاب‌های استراتژیک که بر نتایج کسب‌وکار تأثیر مثبت می‌گذارد.

3. تکنیک‌های حل مسئله: روش‌هایی برای رسیدگی و حل چالش‌های پیچیده تجاری.

4. توسعه تفکر تحلیلی: استراتژی هایی برای پرورش مهارت های تحلیلی برای بینش بهتر کسب و کار.

5. تصمیم گیری اخلاقی: ادغام ملاحظات اخلاقی در فرآیندهای تصمیم گیری شما.


هر درس در این ماژول/دوره برای ایجاد ظرفیت شما برای تصمیم گیری صحیح و استراتژیک، تجهیز شما به مهارت های لازم برای رشد حرفه ای و رهبری موثر طراحی شده است.


سازگاری و رهبری خود را در "تسلط بر تغییر"، ششمین دوره از "دوره تسلط حرفه ای نهایی"، با ارائه 14 درس ویدئویی روشنگر، افزایش دهید. این ماژول برای حرفه ای هایی است که تغییرات شخصی و سازمانی را تغییر می دهند. شما را با استراتژی هایی برای مدیریت، رهبری و سرمایه گذاری موثر بر روی تغییر مجهز می کند. موضوعات تحت پوشش عبارتند از:


1. اصول مدیریت تغییر: استراتژی های کلیدی برای مدیریت و رهبری تغییرات در هر سازمان.

2. تکنیک های سازگاری: روش هایی برای انطباق موفقیت آمیز با تغییرات شخصی و حرفه ای.

3. غلبه بر مقاومت: تاکتیک هایی برای رسیدگی و کاهش مقاومت در برابر تغییر.

4. رهبری از طریق تغییر: بینش هایی در مورد هدایت موثر تیم ها در طول دوره های انتقالی.

5. تغییر به عنوان کاتالیزور رشد: استفاده از تغییر به عنوان فرصتی برای نوآوری و توسعه.


این ماژول/دوره برای توانمندسازی شما با دانش و مهارت طراحی شده است تا چالش‌های تغییر را به فرصت‌هایی برای رشد تبدیل کنید و توانایی شما برای رهبری و پیشرفت در محیط‌های پویا را افزایش دهد.


به «تسلط بر جلسات و مدیریت زمان»، هفتمین و آخرین دوره در «دوره تسلط حرفه‌ای نهایی»، شامل 25 درس ویدیویی جامع، شیرجه بزنید. این ماژول بر به حداکثر رساندن بهره وری و کارایی در محیط های حرفه ای تمرکز دارد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه جلسات موثری را برگزار کنید و زمان را به طرز ماهرانه ای مدیریت کنید. موضوعات عبارتند از:


1. استراتژی‌های جلسه کارآمد: تکنیک‌هایی برای برگزاری جلسات سازنده و متمرکز.

2. اصول مدیریت زمان: روش هایی برای تخصیص و اولویت بندی موثر زمان.

3. تفویض و مدیریت وظایف: مهارت‌هایی برای توزیع و مدیریت کارآمد وظایف.

4. افزایش بهره وری: استراتژی هایی برای افزایش بهره وری شخصی و تیمی.

5. توازن بارهای کاری: تکنیک هایی برای مدیریت و متعادل کردن وظایف و مسئولیت های کاری.


این ماژول/دوره مهارت‌های ضروری را برای افزایش کارایی حرفه‌ای شما فراهم می‌کند، و تضمین می‌کند که جلسات شما سازنده هستند و از زمان شما به نحو مطلوب برای موفقیت استفاده می‌شود.


چرا این دوره را انتخاب کنید؟


من فرصتی بی نظیر برای پیشبرد حرفه خود با مجموعه مهارت های جامع ارائه می کنم. این دوره کارشناسی ارشد، هفت دوره مجزا را گرد هم می آورد که هر کدام بر جنبه حیاتی رشد حرفه ای تمرکز دارند. از تسلط بر ارتباطات ایمیل و توسعه نفوذ رهبری گرفته تا درک بینش مشتری، تصمیم گیری، مدیریت تغییر، و تکنیک های موثر جلسات و مدیریت زمان، این برنامه به گونه ای طراحی شده است که هم جامع باشد و هم در سناریوهای دنیای واقعی قابل اجرا باشد. این یک تجربه متحول کننده است که ابزارها و بینش های عملی را برای بهبود زندگی حرفه ای شما ارائه می دهد. در اینجا 15 دلیل وجود دارد که چرا این بهترین گزینه برای شماست:


دلیل شماره 1: تأثیر رهبری: با تسلط بر ارتباطات استراتژیک و مهارت های رهبری به یک رهبر تأثیرگذار تبدیل شوید و شما را در هر محیط حرفه ای متمایز می کند.

دلیل شماره 2: بینش مشتری: بینش عمیقی در مورد تجزیه و تحلیل رفتار مشتری به دست آورید که برای تنظیم استراتژی های تجاری و افزایش موفقیت در بازار ضروری است.

دلیل شماره 3: تیزبینی تصمیم‌گیری: مهارت‌های تصمیم‌گیری خود را تقویت کنید، شما را برای مقابله با چالش‌های پیچیده و انتخاب‌های تاثیرگذار مجهز می‌کند که می‌تواند شغل و زندگی شخصی شما را به سمت موفقیت هدایت کند.

دلیل شماره 4: مدیریت تغییر: در هنر هدایت و رهبری از طریق تغییر تسلط داشته باشید، مهارتی حیاتی در دنیای کسب و کار پویای امروزی، که سازگاری و انعطاف پذیری شما را افزایش می دهد.

دلیل شماره 5: تسلط بر ایمیل: مهارت بی نظیری در برقراری ارتباط ایمیل ایجاد کنید، یاد بگیرید مدیریت حجم بالا را به آسانی انجام دهید، که حضور و کارایی حرفه ای شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

دلیل شماره 6: تسلط بر مدیریت زمان: یاد بگیرید که جلسات کارآمدی داشته باشید و مدیریت زمان را به دست آورید، که برای به حداکثر رساندن بهره وری و دستیابی به یک زندگی کاری متعادل بسیار مهم است.

دلیل شماره 7: تفکر تحلیلی و انتقادی: توانایی های تحلیلی و تفکر انتقادی خود را تقویت کنید، که برای حل خلاقانه مشکلات و تصمیم گیری های آگاهانه ضروری است.

دلیل شماره 8: شبکه سازی و ارتباطات: مهارت های شبکه و ارتباط خود را بهبود بخشید، درها را به روی فرصت ها و همکاری های حرفه ای جدید باز کنید.

دلیل شماره 9: افزایش بهره وری شخصی: استراتژی هایی را برای افزایش بهره وری شخصی خود کشف کنید و اطمینان حاصل کنید که حداکثر ارزش را در تلاش های حرفه ای خود ارائه می دهید.

دلیل شماره 10: سازگاری در محیط‌های کاری پویا: توانایی پیشرفت در محیط‌های کاری سریع و دائماً در حال تغییر را توسعه دهید و شما را در حرفه‌تان جلوتر نگه دارد.

دلیل شماره 11: برنامه‌ریزی استراتژیک کسب‌وکار: مهارت‌هایی را برای تدوین و اجرای استراتژی‌های کسب‌وکار مؤثر به دست آورید، که باعث رشد و نوآوری در حوزه حرفه‌ای خود می‌شود.

دلیل شماره 12: رشد و پیشرفت شغلی: با افزودن مجموعه ای از مهارت های پرتقاضا به زرادخانه حرفه ای خود، خود را برای تحرک رو به بالا در حرفه خود قرار دهید.

دلیل شماره 13: ادغام مهارت های کل نگر: از برنامه درسی بهره مند شوید که در آن هر دوره مکمل و بر پایه های دیگر است و یک تجربه یادگیری کامل و عمیق ارائه می دهد.

دلیل شماره 14: رقابت پذیری در بازار کار: خود را با مجموعه متنوعی از مهارت ها مجهز کنید که در بازار کار به شدت به دنبال آن هستند و به طور قابل توجهی قابلیت استخدام شما را افزایش می دهد.

دلیل شماره 15: مزایای شغلی طولانی مدت: از مزایای طولانی مدت در حرفه خود لذت ببرید، زیرا مهارت ها و دانش جامع به دست آمده از این دوره فراگیر را به کار می گیرید.


به من بپیوندید:

سفری گسترده را آغاز کنید، یک دوره کارشناسی ارشد فوق العاده که هفت دوره تخصصی را در یک تجربه یادگیری متحول کننده ترکیب می کند. این دوره MEGA به طور دقیق برای ارائه یک درک جامع از مهارت های حرفه ای ضروری طراحی شده است. شما فقط در یک دوره ثبت نام نمی کنید. شما در حال قدم گذاشتن به حوزه پیشرفت عمیق حرفه ای هستید. برای هر کسی که آرزوی ارتقاء شغل خود، ارتقاء مجموعه مهارت های خود و دستیابی به رشد شخصی قابل توجهی دارد، ایده آل است.


اکنون بپیوندید و گامی تعیین کننده در جهت تسلط بر طیف گسترده ای از شایستگی های حرفه ای و شکل دادن به آینده ای موفق بردارید.


سرفصل ها و درس ها

شتاب دهنده نفوذ رهبر کسب و کار Business Leader Influence Accelerator

 • مقدمه ای بر ماژول 1 - تبدیل شدن به یک رهبر Introduction to Module 1 - Becoming a Leader

 • نقش ارتباطات در موفقیت کسب و کار The Role of Communication in Business Success

 • استراتژی های ارتباطی موثر در محل کار Effective Communication Strategies in the Workplace

 • پیمایش سوء تفاهم های ارتباطی Navigating Communication Misunderstandings

 • تسلط بر هنر گوش دادن فعال در کسب و کار Mastering the Art of Active Listening in Busines

 • پیمایش مکالمات دشوار در محل کار Navigating Difficult Conversations in the Workplace

 • ارتباطات ایمیل موثر در دنیای تجارت Effective Email Communication in the Business World

 • تسلط بر ارتباطات غیر کلامی در تجارت Mastering Non-Verbal Communication in Business

 • استراتژی های مدیریت پویایی تیم Strategies for Managing Team Dynamics

 • ارتباطات رهبری Leadership Communication

 • الهام بخش و ایجاد انگیزه از طریق کلمات Inspiring and Motivating through Words

 • فنون مذاکره و متقاعدسازی Negotiation and Persuasion Techniques

 • هنر متقاعدسازی در فروش و بازاریابی The Art of Persuasion in Sales and Marketing

 • ارتباط با مشتری و ایجاد ارتباط Client Communication and Relationship Building

 • استراتژی های ارتباطی موثر با مشتریان Effective Communication Strategies with Clients

 • مهارت های بین فردی در محیط کار Interpersonal Skills in the Workplace

 • تکنیک های گوش دادن فعال و بازخورد Active Listening and Feedback Techniques

 • برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها Communicating Across Cultures

 • راهبردهای ارتباطات بین فرهنگی Strategies for Cross-Cultural Communication

 • ارتباطات و مدیریت بحران Crisis Communication and Management

 • راهبردهای ارتباطی در بحران Strategies for Crisis Communication

 • ارتباطات مجازی در عصر دیجیتال Virtual Communication in the Digital Age

 • استفاده از فناوری برای ارتباطات موثر Leveraging Technology for Effective Communication

 • ایجاد ارائه های تاثیرگذار Creating Impactful Presentations

 • درگیر کردن و متقاعد کردن مخاطبان Engaging and Persuading Your Audience

 • مهارت های نوشتن کسب و کار Business Writing Skills

 • ایجاد پیشنهادهای تجاری متقاعد کننده Crafting Persuasive Business Proposals

 • مهارت های سخنرانی و ارائه عمومی Public Speaking and Presentation Skills

 • تکنیک هایی برای درگیر کردن سخنرانی عمومی Techniques for Engaging Public Speaking

 • یادگیری مستمر و بهبود ارتباطات Continuous Learning and Communication Improvement

تسلط بر جلسات و مدیریت زمان Mastering Meetings and Time Management

 • مقدمه ماژول 2 - تسلط بر گرانبهاترین کالا Introduction to Module 2 - Mastering Your Most Precious Commodity

 • ارزیابی مهارت های مدیریت جلسه شما Assessing Your Meeting Management Skills

 • طرحی برای گردهمایی های سازنده Blueprint for Productive Gatherings

 • درگیر کردن شرکت کنندگان از همان ابتدا Engaging Participants Right from the Start

 • تدوین یک دستور کار جلسه قانع کننده Formulating a Compelling Meeting Agenda

 • استراتژی های تصمیم گیری فراگیر Strategies for Inclusive Decision Making

 • تفاوت های بین فرهنگی در مدیریت جلسات Cross-Cultural Nuances in Meeting Management

 • سبک های تصمیم گیری و پویایی پیمایش Navigating Decision Styles and Dynamics

 • نقش ها و مسئولیت های جلسه موثر Effective Meeting Roles and Responsibilities

 • غلبه بر موانع مشترک جلسه Overcoming Common Meeting Hurdles

 • تکنیک هایی برای نگه داشتن جلسات در مسیر Techniques for Keeping Meetings on Track

 • تبدیل بحث به تصمیم Turning Discussions into Decisions

 • توسعه برنامه های عملی پس از جلسه Developing Actionable Plans Post-Meeting

 • ارزیابی اثربخشی و تأثیر جلسه Evaluating Meeting Effectiveness and Impact

 • اصول مدیریت موثر زمان Principles of Effective Time Management

 • ایجاد نظم و انضباط برای تخصیص زمان بهتر Building Self-Discipline for Better Time Allocation

 • تنظیم و دستیابی به اهداف هوشمند Setting and Achieving SMART Goals

 • غلبه بر تکنیک های اهمال کاری Overcoming Procrastination Techniques

 • پیاده سازی تکنیک های مدیریت زمان Implementing Time Management Techniques

 • استفاده از ابزارها و فناوری برای بهره وری Leveraging Tools and Technology for Efficiency

 • متعادل کردن حجم کار و اولویت ها Balancing Workload and Priorities

 • نمایندگی موثر برای مدیریت زمان Effective Delegation for Time Management

 • جمع آوری همه چیز: جمع بندی دوره Bringing It All Together: Course Wrap-Up

شتاب دهنده مهارت های ایمیل Email Skills Accelerator

 • مقدمه ای بر ماژول 3 - همه اصول اولیه برای مهارت ایمیل Introduction to Module 3 - All The Basics for Email Proficiency

 • چگونه واضح بنویسیم How to Write Clearly

 • نوشتن خطوط موضوعی جذاب Writing Engaging Subject Lines

 • ایجاد یک ساختار ایمیل موثر Creating an Effective Email Structure

 • روش SCRAP SCRAP Method

 • ملاحظات فرهنگی در ارتباطات بین المللی ایمیل Cultural Considerations in International Email Communication

 • لحن و رسمیت در ایمیل ها Tone and Formality in Emails

 • نکات طرح‌بندی برای ایمیل‌های خواننده‌پسند Layout Tips for Reader-Friendly Emails

 • سازگاری برای ایمیل خوان های موبایل Adaptation for Mobile Email Readers

 • تصحیح ایمیل شما: فهرستی که باید چک کنید Proofreading Your Email: The Must-Checklist

 • تکنیک هایی برای پاسخ دادن به ایمیل های گیج کننده Techniques for Responding to Confusing Emails

 • چگونه می توان پاسخ های مورد نظر را از گیرندگان دریافت کرد How to Elicit Desired Responses from Recipients

 • برخورد با ایمیل های فوری: اهمیت را به طور مناسب علامت گذاری کنید Dealing with Urgent Emails: Flagging Importance Appropriately

 • بهترین روش‌ها برای «به»، «رایگان کپی»، «رایگان کپی» و «پاسخ به همه» Best Practices for 'To,' 'Cc,' 'Bcc,' and 'Reply All'

 • مدیریت کارآمد پیوست های ایمیل Managing Email Attachments Efficiently

 • مدیریت کارآمد پیوست های ایمیل در «مدیریت کارآمد پیوست های ایمیل». Efficiently manage email attachments in 'Managing Email Attachments Efficiently.

 • تصمیم گیری در مورد اینکه چه زمانی ایمیل ارسال شود و چه زمانی ارسال نشود Deciding When to Email and When Not To

 • نزدیک شدن به موضوعات حساس از طریق ایمیل Approaching Sensitive Topics via Email

 • استراتژی های ایمیل برای حل تعارض Email Strategies for Conflict Resolution

 • خوشامدگویی و بستن ایمیل مودبانه و حرفه ای Polite and Professional Email Greetings and Closures

 • طراحی امضاهای ایمیل موثر Designing Effective Email Signatures

 • مدیریت اضافه بار ایمیل Managing Email Overload

 • هنر پیگیری ایمیل The Art of Email Follow-ups

 • ارتباط ایمیل موثر در تیم Effective Email Communication in Teams

 • تکنیک های شخصی سازی ایمیل Email Personalization Techniques

 • نوشتن ایمیل های متقاعد کننده Writing Persuasive Emails

 • افزایش وضوح و مختصر ایمیل Enhancing Email Clarity and Conciseness

 • استراتژی های موثر برای ایمیل های گروهی Effective Strategies for Group Emails

تسلط بر ایمیل برای حرفه ای های تجارت Email Mastery for Business Professionals

 • مقدمه ای بر ماژول 4 - تسلط بر مهارت های ایمیل Introduction to Module 4 - Mastering Email Skills

 • بررسی اجمالی دوره Course Overview

 • نحوه تعیین وظایف در ایمیل How to Assign Tasks in Emails

 • ایجاد خطوط موضوع ایمیل تاثیرگذار Crafting Impactful Email Subject Lines

 • راز ایمیل های کوتاه The Secret to Brief Emails

 • مقابله با ایمیل های طولانی Tackling Lengthy Emails

 • ساخت ایمیل های خواننده دوستانه Crafting Reader-Friendly Emails

 • وضوح بصری در ایمیل ها: استفاده از قدرت تصاویر صفحه Visual Clarity in Emails: Harnessing the Power of Screenshots

 • افزایش وضوح در ایمیل ها: مناطق زمانی، تاریخ ها و کلمات اختصاری Enhancing Clarity in Emails: Time Zones, Dates, and Acronyms

 • ساده سازی ارتباطات ایمیلی Streamlining Email Communication

 • افزایش اثربخشی ایمیل: حذف پرس و جوهای باز Enhancing Email Effectiveness: Steering Clear of Open-Ended Queries

 • تسلط بر بررسی نهایی - کامل کردن ایمیل خود قبل از ارسال Mastering the Final Review – Perfecting Your Email Before Sending

 • ایجاد ایمیل های کارآمد: قدرت قالب های ایمیل Crafting Efficient Emails: The Power of Email Templates

 • موفقیت برنامه ریزی: مهار تحویل تاخیری در ایمیل ها Scheduling Success: Harnessing Delayed Delivery in Emails

 • پیمایش در ماز "پاسخ به همه": آداب ایمیل موثر Navigating the "Reply All" Maze: Effective Email Etiquette

 • تسلط بر پاسخ های درون خطی در ایمیل Mastering Inline Responses in Emails

 • آدرس دهی سریع ایمیل های حساس به زمان Promptly Addressing Time-Sensitive Emails

 • پیمایش موثر در موضوعات ایمیل Navigating Email Threads Effectively

 • ایجاد پاسخ خودکار ایده آل خارج از دفتر Crafting the Ideal Out-of-Office Auto Reply

 • تنظیم استانداردهای ارتباط ایمیل با تیم شما Setting Email Communication Standards with Your Team

 • تسلط بر استفاده از امضاهای ایمیل برای برقراری ارتباط موثر Mastering the Use of Email Signatures for Effective Communication

 • استراتژی دسته بندی و اولویت بندی ایمیل ها The Strategy of Categorizing and Prioritizing Emails

 • تسلط بر مدیریت ایمیل: دسته بندی و اولویت بندی Mastering Email Management: Categorize and Prioritize

 • تسلط بر اضافه بار صندوق ورودی: استراتژی های موثر برای مدیریت ایمیل Mastering Inbox Overload: Effective Strategies for Email Management

 • تضمین امنیت و محرمانه بودن ایمیل در ارتباطات تجاری Ensuring Email Security and Confidentiality in Business Communication

 • پل زدن موانع فرهنگی و زبانی در ارتباطات جهانی ایمیل Bridging Cultural and Linguistic Barriers in Global Email Communication

 • پیمایش مفاهیم حقوقی در مکاتبات ایمیلی Navigating Legal Implications in Email Correspondence

 • تعادل وابستگی ایمیل با کانال های ارتباطی متنوع Balancing Email Dependency with Diverse Communication Channels

 • تسلط بر هنر لحن و رسمی بودن ایمیل Mastering the Art of Email Tone and Formality

 • افزایش پاسخگویی و پیگیری در ارتباطات ایمیل Enhancing Responsiveness and Follow-Up in Email Communication

 • بهینه سازی ایمیل برای دسترسی به موبایل Optimizing Email for Mobile Accessibility

 • مبارزه با ارتباطات نادرست و ابهام ایمیل Combating Email Miscommunication and Ambiguity

 • ادغام آموزش آداب ایمیل در توسعه حرفه ای Integrating Email Etiquette Training in Professional Development

 • مدیریت حجم بالای ایمیل و کاهش اضافه بار Managing High Email Volume and Reducing Overload

 • افزایش امنیت و محرمانه بودن ایمیل Enhancing Email Security and Confidentiality

 • استفاده از تجزیه و تحلیل ایمیل برای بهبود ارتباطات Utilizing Email Analytics to Improve Communication

 • ایجاد روابط قوی تر از طریق ایمیل های شخصی Building Stronger Relationships Through Personalized Emails

 • مبارزه با خستگی ایمیل با کانال های ارتباطی جایگزین Combating Email Fatigue with Alternative Communication Channels

آموزش مهارت های تفکر انتقادی و تصمیم گیری Critical Thinking and Decision Making Skills Training

 • مقدمه ای بر ماژول 5 - تفکر و تصمیم گیری برای افراد حرفه ای Introduction to Module 5 - Thinking and Decisions for Business Pros

 • آناتومی یک تصمیم The Anatomy of a Decision

 • ادراک و واقعیت در تصمیم گیری ها Perception and Reality in Decisions

 • تفکر انتقادی تعریف شده است Critical Thinking Defined

 • جعبه گشایی استدلال منطقی Unboxing Logical Reasoning

 • نقش احساسات و تعصب The Role of Emotion and Bias

 • تفکر استراتژیک در تصمیم گیری های تجاری Strategic Thinking in Business Decisions

 • حل خلاقانه مسئله Creative Problem-Solving

 • مطالعات موردی در تصمیم گیری Case Studies in Decision-Making

 • مشکلات تصمیم گیری و نحوه اجتناب از آنها Decision-Making Pitfalls and How to Avoid Them

 • ملاحظات اخلاقی در تصمیم گیری Ethical Considerations in Decision-Making

 • توسعه یک محیط تصمیم‌ساز Developing a Decision-Friendly Environment

 • ذهن آگاهی و تصمیم گیری Mindfulness and Decision-Making

 • ساختن یک چارچوب تصمیم گیری شخصی Building a Personal Decision-Making Framework

 • ترکیب یادگیری و مراحل بعدی Synthesizing Learning and Next Steps

تسلط بر بینش مشتری Mastering Customer Insights

 • مقدمه ای بر ماژول 6 - تسلط بر تحلیل و بینش Introduction to Module 6 - Analytics and Insight Mastery

 • قدرت گوش دادن در تعامل با مشتری The Power of Listening in Customer Engagement

 • رمزگشایی روانشناسی مشتری Decoding Customer Psychology

 • پیمایش انتظارات و تجربیات مشتری Navigating Customer Expectations and Experiences

 • نقش همدلی در درک مشتریان The Role of Empathy in Understanding Customers

 • از بازخورد تا بینش: استفاده از نظرات مشتریان From Feedback to Insight: Harnessing Customer Opinions

 • ایجاد پیام هایی که با مشتریان طنین انداز می شود Crafting Messages that Resonate with Customers

 • هنر گفتگوی تعامل با مشتری The Art of Conversational Customer Interactions

 • تقسیم بندی مشتری: طراحی رویکرد شما Customer Segmentation: Tailoring Your Approach

 • استفاده از بازخورد مشتری برای نوآوری محصول Leveraging Customer Feedback for Product Innovation

 • تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده: پیش بینی نیازهای مشتری Predictive Analysis: Anticipating Customer Needs

 • استفاده از داده های بزرگ برای به دست آوردن بینش مشتری Using Big Data to Gain Customer Insights

 • رویکردهای قوم نگاری در درک رفتار مشتری Ethnographic Approaches in Understanding Customer Behavior

 • مطالعات موردی: استراتژی های بینش مشتری موفق Case Studies: Successful Customer Insight Strategies

 • ادغام بینش در استراتژی های بازاریابی Integrating Insights into Marketing Strategies

 • تکنیک های شخصی سازی در تعامل با مشتری Personalization Techniques in Customer Engagement

 • ایجاد فرهنگ سازمانی مشتری محور Building a Customer-Centric Organizational Culture

 • اندازه گیری تأثیر ابتکارات بینش مشتری Measuring the Impact of Customer Insight Initiatives

 • پرداختن به تعصب در ادراک مشتری Addressing Bias in Customer Perception

 • بررسی تفاوت های فرهنگی در بازارهای جهانی Navigating Cultural Differences in Global Markets

 • ایجاد تعادل بین بینش کمی و کیفی Balancing Quantitative and Qualitative Insights

 • یادگیری مستمر و سازگاری در بینش مشتری Continuous Learning and Adaptation in Customer Insight

 • فناوری های نوظهور در بینش مشتری Emerging Technologies in Customer Insight

 • آینده هوش مصنوعی در درک رفتار مشتری The Future of AI in Understanding Customer Behavior

 • ملاحظات اخلاقی در استفاده از داده های مشتری Ethical Considerations in Customer Data Use

 • آماده شدن برای روندهای تعامل با مشتری در آینده Preparing for Future Customer Engagement Trends

تسلط بر تغییر Mastering Change

 • مقدمه ماژول - پذیرش تغییر باعث ارتقای سطح زندگی و شغل شما می شود Introduction to Module - Embracing Change will Level Up Your Life and Career

 • پذیرش پویایی تغییر Embracing the Dynamics of Change

 • روانشناسی پشت تغییر و تأثیر آن The Psychology Behind Change and Its Impact

 • راهبردهای سازگاری شخصی Strategies for Personal Adaptation

 • پیمایش تغییر در محل کار Navigating Change in the Workplace

 • اصول رهبری تغییر Principles of Leading Change

 • برقراری ارتباط و اجرای موثر تغییر Communicating and Implementing Change Effectively

 • شناسایی و غلبه بر مقاومت Identifying and Overcoming Resistance

 • ایجاد انعطاف پذیری و انعطاف پذیری Building Resilience and Flexibility

 • تغییر به عنوان یک کاتالیزور برای رشد شخصی Change as a Catalyst for Personal Growth

 • تفکر نوآورانه در زمان تغییر Innovative Thinking in Times of Change

 • گردآوری همه چیز: رویکردی کل نگر برای تغییر Bringing It All Together: A Holistic Approach to Change

ارزیابی مهارت های خود Assessing Your Skills

 • مقدمه مسابقه Quiz Introduction

 • امتحان نهایی Final Quiz

بخش پاداش BONUS SECTION

 • سخنرانی پاداش Bonus Lecture

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش دوره مگا 7 در 1 - دوره تسلط حرفه ای نهایی
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
10 hours
174
Udemy (یودمی) udemy-small
20 بهمن 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
2,001
5 از 5
دارد
دارد
دارد
Corey Gray

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Corey Gray Corey Gray

کارشناس توسعه شخصی و شغلی

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.