آموزش ادغام Appium در خط لوله DevOps

Integrating Appium into a DevOps Pipeline

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
نمونه ویدیویی برای نمایش وجود ندارد.
توضیحات دوره: اتوماسیون تست UI سرعت ارائه کیفیت نرم افزار را فوق العاده افزایش می دهد. این دوره به شما می آموزد که چگونه تست های اتوماسیون رابط کاربری Appium خود را در Jenkins ، Azure DevOps یا GitHub ادغام کنید. اگر توسعه دهنده هستید ، می خواهید بدانید که چگونه تست های اتوماسیون UI Appium را به خطوط DevOps خود اضافه کنید. در این دوره ، ادغام Appium در یک خط لوله DevOps ، شما می آموزید که تست های Appium را در زنجیره ابزار DevOps خود ادغام کنید. ابتدا نیاز به یکپارچه سازی اتوماسیون تست UI را در خط لوله DevOps کشف خواهید کرد. در مرحله بعدی ، نحوه انجام این کار را در ابزارهای Jenkins ، Azure DevOps و GitHub Actions خواهید فهمید. سرانجام ، شما یاد خواهید گرفت که تست های اتوماسیون UI مبتنی بر Appium را در زنجیره ابزار DevOps خود ادغام کنید. با پایان این دوره ، شما می توانید با اطلاعات با کیفیت و/یا اطلاعات مربوط به انطباق که می تواند به عنوان دروازه ای برای انتشار نرم افزار شما برای تولید مورد استفاده قرار گیرد ، به تجارت خود گزارش دهید.

سرفصل ها و درس ها

بررسی اجمالی دوره Course Overview

 • بررسی اجمالی دوره Course Overview

قرار دادن تست های UI در خط لوله DevOps Placing UI Tests in the DevOps Pipeline

 • مقدمه و بررسی اجمالی Introduction and Overview

 • خط لوله DevOps از نمای 30،000 فوت The DevOps Pipeline from a 30,000 ft View

 • خط لوله DevOps The DevOps Pipeline

 • تست های Appium به عنوان بخشی از دروازه کیفیت برای انتشار Appium Tests as Part of a Quality Gate for Release

 • تست های Appium به عنوان بخشی از شواهد انطباق Appium Tests as Part of Compliance Evidence

 • چه زمانی باید آزمایشات انجام شود؟ When Should Which Tests Be Run?

 • ابزارهای پیاده سازی خط لوله Tools to Implement a Pipeline

 • خلاصه Summary

ادغام با Azure DevOps ، GitHub و Jenkins Integrating with Azure DevOps, GitHub, and Jenkins

 • مقدمه و بررسی اجمالی Introduction and Overview

 • Appium با هر چارچوب آزمایشی ادغام می شود Appium Integrates with Any Test Framework

 • بررسی اجمالی کوتاه از تست های Appium Short Overview of the Appium Tests

 • خط لوله DevOps با اقدامات GitHub DevOps Pipeline with GitHub Actions

 • تست های Appium خود را با اقدامات GitHub ادغام کنید Integrate Your Appium Tests with GitHub Actions

 • خط لوله DevOps با Azure DevOps DevOps Pipeline with Azure DevOps

 • تست های Appium خود را با Azure DevOps ادغام کنید Integrate Your Appium Tests with Azure DevOps

 • خط لوله DevOps با جنکینز DevOps Pipeline with Jenkins

 • تست های Appium خود را با جنکینز ادغام کنید Integrate Your Appium Tests with Jenkins

 • خلاصه Summary

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش ادغام Appium در خط لوله DevOps
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
0h 53m
19
Pluralsight (پلورال سایت) pluralsight-small
17 مرداد 1399 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
-
از 5
دارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Marcel de Vries Marcel de Vries

مارسل یکی از بنیانگذاران و CTO شرکت Xpirit است ، یک شرکت مشاوره عالی در هیلورسوم ، هلند است. مارسل در سال 2014 به عنوان شرکت Xbia هلند ، Xpirit را تاسیس کرد آنها بهمراه Xebia با استفاده از محصولات مایکروسافت و محصولات منبع باز به مشتریان در زمینه تحول دیجیتال ، مشاوره چابک و توسعه Full Stack کمک می کنند. مارسل بیشتر وقت خود را صرف این می کند که چگونه فن آوری های نوظهور ، تغییر ذهنیت و شیوه کار جدید ، می توانند به سازمان ها کمک کنند تا سریعتر نرم افزار تولید کنند. کمک به سازمانها جهت تبدیل شدن به سوی سازمانی با سرعت بالا ، نوآور و مولد ، علاقه و علاقه وی شده است. مارسل عاشق یادگیری فن آوری های جدید و آموختن چیزهایی است که به دیگران آموخته است. علاوه بر کار خود به عنوان CTO ، وی همچنین به عنوان مشاور در زمینه مدیریت چرخه چرخه برنامه ، تحویل مداوم ، DevOps ، معماری برنامه های کاربردی مقیاس Cloud/Web و توسعه برنامه های برنامه Cross Mobile Enterprise Mobile با Xamarin کار می کند. مارسل یک سخنران مکرر در کنفرانس های برجسته صنعت است. وی جلساتی را در رویدادهایی مانند Microsoft TechEd ، Microsoft//Build ، Microsoft TechDays ، Visual Studio Live! ، Devintersection ، Xebicon و Techorama ارائه داده است که چند مورد را نام برد. وی میزبان چندین دیدار در منطقه خود در Microsoft Azure ، Xamarin و ALM است. در اوقات فراغت خود دوره های آنلاین برای Pluralsight می سازد. مارسل بیش از 10 سال متوالی توسط مایکروسافت جایزه Microsoft ALM MVP را دریافت کرده است و من از سال 2008 مدیر منطقه ای مایکروسافت است. شما همیشه می توانید با او تماس بگیرید تا در مورد موضوعاتی مانند: DevOps ، ALM ، Cloud Computing ، خدمات خرد ، توسعه موبایل ، داکر ، IaaS ، PaaS ، SaaS.

Pluralsight (پلورال سایت)

Pluralsight یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را توسعه دهند و به روز رسانی کنند. این پلتفرم دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، توسعه نرم‌افزار، طراحی وب، مدیریت پروژه، و موضوعات مختلف دیگر را ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Pluralsight، محتوای بروز و با کیفیت آموزشی آن است. این پلتفرم با همکاری با توسعه‌دهندگان و کارشناسان معتبر، دوره‌هایی را ارائه می‌دهد که با توجه به تغییرات روزافزون در صنعت فناوری، کاربران را در جریان آخرین مفاهیم و تکنولوژی‌ها نگه می‌دارد. این امر به کاربران این اطمینان را می‌دهد که دوره‌هایی که در Pluralsight می‌پذیرند، با جدیدترین دانش‌ها و تجارب به روز شده‌اند.