آموزش داستان سرایی متحرک: در Procreate Dreams یک انیمیشن احساسی بسازید

Animated Storytelling: Create an Emotive Animation in Procreate Dreams

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره:

با Procreate Dreams یک انیمیشن کوتاه از استوری بورد تا صادرات انیمیشن نهایی خود را برنامه ریزی و اجرا کنید.

به عنوان یک خلاق چند رشته ای، اسمیتش میستری دوست دارد خلاقیت خود را در رشته های مختلف کشف کند. از تصویرگر گرفته تا فیلمبردار، انیماتور و سازنده محتوا، او سبک خلاقانه سرگرم‌کننده و انتزاعی خود را به هزاران پروژه، پلتفرم و نرم‌افزار مختلف منتقل کرده است. شاید قبلاً اسمیتش و کارهایش را از اینستاگرام، TikTok یا کلاس‌های Skillshare قبلی‌اش می‌شناسید، اما اکنون Smitesh اینجا است تا به اشتراک بگذارد که چگونه Procreate Dreams خلاقیت او را افزایش داد، فرصت‌های سبک جدیدی را باز کرد و به ایده‌های جدید از طریق یک لنز کاملاً جدید به زندگی کمک کرد. .

اکنون Smitesh می‌خواهد به اشتراک بگذارد که چگونه می‌توانید از Procreate Dreams برای کشف فرصت‌های خلاقانه جدید و تولید یک داستان متحرک با سه صحنه مجزا استفاده کنید. در این کلاس، می‌آموزید که چگونه استوری‌بورد کنید، شخصیت‌ها و قوس داستانی خود را توسعه دهید، موسیقی را به انیمیشن خود اضافه کنید، و یک انیمیشن نهایی پر از حرکات ارگانیک و عناصر طراحی شده با دست ایجاد کنید.

با Smitesh در کنار شما، می‌توانید:

 • برای تثبیت ایده خود یک استوری بورد خشن ایجاد کنید
 • موسیقی را با احساسات و ایده های داستان خود جفت کنید
 • از شخصیت‌ها و پس‌زمینه‌های خود بسازید
 • برای تکمیل قطعه خود از ابزار و جلوه‌های Performing مانند تاری و درخشش گاوسی استفاده کنید  

به‌علاوه، زمانی که اسمیتش انیمیشن کوتاه خود را از ابتدا تا انتها می‌سازد، نگاهی به گردش کار اسمیتش خواهید داشت.

چه یک داستان‌نویس طبیعی باشید که می‌خواهید انیمیشن را امتحان کنید یا یک انیماتور باشید که به دنبال یک پروژه انیمیشن عمیق‌تر در Procreate Dreams هستید، این کلاس را با این توانایی ترک خواهید کرد. برای برنامه ریزی، اجرا و صادرات یک داستان کاملاً متحرک همه در یک برنامه کامل با شخصیت های منحصر به فرد، صحنه های احساسی و جلوه های متحرک سرگرم کننده.

برای شرکت در این کلاس نیازی به تجربه Procreate Dreams یا انیمیشن نیست. شما به سادگی به iPad و Apple Pencil خود نیاز خواهید داشت. تجربه قبلی با Procreate به شما در این کلاس کمک می کند اما ضروری نیست. برای ادامه سفر انیمیشن Procreate Dreams، مسیر یادگیری کامل Smitesh را کاوش کنید. این کلاس با استفاده از Procreate Dreams 1.0.6 فیلمبرداری شده است.


سرفصل ها و درس ها

درس ها Lessons

 • صحنه 3: شخصیت ها در شادی Scene 3: Characters in Joy

 • صحنه 2: کاراکترها در تعامل هستند Scene 2: Characters Interact

 • صحنه 1: شخصیت ها وارد می شوند Scene 1: Characters Enter

 • استوری برد و اسکریپت Storyboard and Script

 • یک صدا را انتخاب کنید Select a Sound

 • افکار نهایی Final Thoughts

 • معرفی Introduction

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش داستان سرایی متحرک: در Procreate Dreams یک انیمیشن احساسی بسازید
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
42m
7
Skillshare (اسکیل شیر) skillshare-small
01 اسفند 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
7
- از 5
ندارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Smitesh Mistry Smitesh Mistry

تصویرگر و طراح

هی، من اسمیتش میستری یک طراح گرافیک و تصویرگر هستم. من دوست دارم محتوایی ایجاد کنم که سرگرم کننده و انتزاعی باشد که پیامی را منتقل کند.

در طول روز مشغول طراحی انواع چیزها از آنلاین تا چاپ هستم، در اوقات فراغت خود از یادگیری مهارت های جدید، طراحی یا برنامه ریزی ویدیوی بعدی خود برای صفحه یوتیوب و اینستاگرام خود لذت می برم.

من قصد دارم کلاس‌های اشتراک مهارت بیشتری در مورد نحوه شروع در جنبه‌های خاصی از طراحی برای افراد مبتدی یا متوسطی که می‌خواهند مهارت‌های شما را بهبود بخشند، تشکیل دهم.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، لطفاً نمایه Skillshare من را دنبال کنید، و اگر از محتوای من لذت بردید و ایده‌هایی برای کلاس‌هایی دارید که به نظرتان مفید است، برای من پیام ارسال کنید/ایمیل بزنید و ببینم چه کاری می توانم انجام دهم

Skillshare (اسکیل شیر)

اسکیل‌شر یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها افراد در سراسر جهان امکان یادگیری مهارت‌های جدید را فراهم می‌کند. این پلتفرم با ارائه دوره‌های متنوع در زمینه‌هایی از جمله هنر و طراحی، فناوری، کسب و کار، و زندگی موفق، به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین به یادگیری بپردازند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سکیل‌شر، ارائه دوره‌های تدریس شده توسط صاحبان مهارت‌ها و افراد موفق در زمینه‌های مختلف است. این امر باعث می‌شود که کاربران از تجربیات و دانش عملی افرادی که در حوزه‌های مورد نظرشان موفق عمل کرده‌اند، بهره‌مند شوند و بهترین اطلاعات را برای بهبود مهارت‌های خود دریافت کنند. به این ترتیب، سکیل‌شر نه تنها یک پلتفرم آموزشی است، بلکه یک جامعه آموزشی است که افراد را به اشتراک گذاری دانش و تجربیات تشویق می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت خود ادامه دهند.