آموزش Google Ads Fundamentals: Fast-Track Practice امتحان

Google Ads Fundamentals: Fast-Track Practice Quiz Exam

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: یک دوره آموزشی سریع تمرین در Google Ads همه آماده است و آماده پاسخگویی به آن هستید!

آنچه خواهید آموخت

  • مهارت ها و درک خود را در Google Ads در 2021 بررسی کنید
  • سعی کنید به سوالات چند گزینه ای که در دوره مسابقه ظاهر می شود پاسخ دهید تا مهارت های خود را تا حد حداکثر آزمایش کنید
  • برای پاسخ به مفاهیم حیاتی که به عنوان بخشی از دوره مسابقه Google Ads پوشش داده شده است ، خود را عمیقا به چالش بکشید.
  • برای افزایش اطلاعات بیشتر به پاسخ های توضیحی دسترسی پیدا کنید

سرفصل ها و درس ها

تمرینات آزمایشی Practice Tests

  • Google Ads Fundamentals: Practice Quiz - قسمت 1 Google Ads Fundamentals: Practice Quiz - Part 1

  • Google Ads Fundamentals: تمرین مسابقه - قسمت 2 Google Ads Fundamentals: Practice Quiz - Part 2

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش Google Ads Fundamentals: Fast-Track Practice امتحان
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
2
Udemy (یودمی) udemy-small
10 شهریور 1400 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
از 5
ندارد
ندارد
ندارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Srinidhi Ranganathan Srinidhi Ranganathan

Srinidhi Ranganathan بنیانگذار و مدیرعامل FirstLookAi (اولین شرکت بازاریابی دیجیتال با استفاده از هوش مصنوعی هند در بنگلور ، هند) بنیانگذار و مدیرعامل شرکت FirstLookAi است. او یک تکنسین ، مربی بازاریابی دیجیتال ، نویسنده و متخصص ایجاد ویدیو با بیش از 10 سال تجربه است و در شرکت های برتر هند کار کرده است. وی با داشتن بیش از 4.9 دانش آموز لاخ در Udemy - تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال را تسهیل کرده و ایده های برتر استراتژی بازاریابی و برنامه های اجرای تاکتیکی پیشرفته را برای شرکت های برتر بازاریابی در هند از جمله شرکت های نوپا ، SMB و MNC ارائه داده است. این شامل جلسات ایده پردازی استراتژیک ، تجزیه و تحلیل بازار ، تحقیقات بازار مربوط به عملکرد دیجیتال ، پشتیبانی از ابتکارات مختلف بازاریابی برای محصولات جدید و تبلیغات تبلیغاتی مصرف کننده و غیره است. سرینیدی محبوبیت خود را از طریق روش های آموزشی منحصر به فرد ، عملی و در عین حال جذاب خود که برای آموزش در طول جلسات آموزشی استفاده می کند ، بدست آورد. برخی از روشهای آموزشی وی شامل تجارب یادگیری مجزا توسط رباتهای مجازی مانند Aera است که تغییرات رفتاری را در دانش آموزان ایجاد می کند و نوع جدیدی از جذابیت را در میان مردم ایجاد می کند. طرفداران پرشور او او را "افسانه بازاریابی دیجیتال" صدا می کنند و او مشغول کار بر روی ایجاد ربات های مجازی و انسان نما جدید است تا انقلابی در آموزش و پرورش هند ایجاد کند.

First Look Digital Marketing Solutions Pvt. Ltd. First Look Digital Marketing Solutions Pvt. Ltd.

دوره های مربی را در زمینه هوش مصنوعی (AI) آموزش دهید FirstLookAi شرکت رویایی افسانه بازاریابی دیجیتال "Srinidhi Ranganathan" و مدنی مدبر "Saranya Srinidhi" است. این مرکز نوآورانه ترین و فوق العاده آینده نگرانه است که در بنگلور ، هند مستقر است. ما بیش از 4،00،000،000 دانش آموز در سطح جهان و بیش از 550+ دانش آموز در جلسه کلاس درس زنده آموزش داده ایم. ما نه تنها لزوما دانش و تجربیات عالی را در اختیار فراگیران خود قرار می دهیم. ما به آنها کمک می کنیم تا زندگی شغلی خود را منفجر کنند تا فرصت های جدید آینده را پیدا کنند که حتی در رویاهای خود تجسم نکرده اند. کارشناسان می گویند ظهور هوش مصنوعی (AI) باعث شادی بیشتر مردم طی دهه آینده خواهد شد ، اما بسیاری از مردم در مورد اینکه چگونه پیشرفت در هوش مصنوعی بر احساس انسان بودن ، موفقیت و اراده آزاد تأثیر می گذارد ، س questionsال می کنند. در FirstLookAi ، ما بر معنای "خوش بینی" تمرکز می کنیم - مثبت بودن کامل در مورد مفهوم تصرف هوش مصنوعی. Srinidhi Ranganathan افسانه بازاریابی می گوید هوش مصنوعی (AI) برای ایجاد کامپیوتر در فکر و حل مشکلات مانند انسان و در نتیجه بهبود بهره وری و تقویت رشد اقتصادی است.

Saranya Srinidhi Saranya Srinidhi

مهندسی عمران MasterMindSaranya Srinidhi مدیر FirstLookAi (اولین شرکت بازاریابی دیجیتال با استفاده از هوش مصنوعی هند) است. او علاقه و علاقه زیادی به آموزش مهندسی عمران به دانشجویان در سراسر جهان دارد. چشم انداز وی ایجاد تأثیر در مشاغل مهندسان مشتاق در هند و کسب محبوبیت جهانی است. وی که در شرکتهای ساختمانی در تامیل نادو کار کرده است ، دارای مهارتهای فوق العاده و استثنایی در زمینه مدنی است. این شامل توانایی های ریاضی برای محاسبه برآورد ساختمان ، تهیه نقشه های 2D و 3D از طرح های داخلی و خارجی ، تجزیه و تحلیل سازه و غیره است. Saranya Srinidhi اکنون آماده است تا با به اشتراک گذاشتن دانش ارزشمند خود برای افتخار کشور ، استعدادهای خود را به نمایش بگذارد.

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.