آموزش رویاها را تولید کنید: محتوای ویدیوی خود را با انتقال متحرک تغییر دهید

Procreate Dreams: Transform Your Video Content with Animated Transitions

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره:

با یادگیری نحوه افزودن انیمیشن به هر ویدیویی در Procreate Dreams، قدرت تصویرسازی و ویدیو را ترکیب کنید.

به عنوان یک خلاق چند رشته ای، اسمیتش میستری دوست دارد خلاقیت خود را در رشته های مختلف کشف کند. از تصویرگر گرفته تا فیلمبردار، انیماتور و سازنده محتوا، او سبک خلاقانه سرگرم‌کننده و انتزاعی خود را به هزاران پروژه، پلتفرم و نرم‌افزار مختلف منتقل کرده است. شاید قبلاً اسمیتش و کارهایش را از اینستاگرام، TikTok یا کلاس‌های Skillshare قبلی‌اش می‌شناسید، اما اکنون Smitesh اینجا است تا به اشتراک بگذارد که چگونه Procreate Dreams خلاقیت او را افزایش داد، فرصت‌های سبک جدیدی را باز کرد و به ایده‌های جدید از طریق یک لنز کاملاً جدید به زندگی کمک کرد. .

اکنون Smitesh می‌خواهد نحوه استفاده از Procreate Dreams را برای کشف فرصت‌های خلاقانه جدید و گنجاندن انیمیشن‌ها در ویدیوهای خود به اشتراک بگذارد. در این کلاس، یاد می‌گیرید که چگونه محتوای ویدیوی خود را با افزودن انتقال‌های متحرک، شخصیت‌های متحرک و عناصر متحرک با دست طراحی کنید.

با Smitesh در کنار شما، می‌توانید:

 • یاد بگیرید چگونه با استفاده از فریم های کلیدی و ابزار Performing، بین کلیپ ها انتقال صاف انجام دهید
 • از ابزارهای مانند گروه بندی انیمیشن ها، پوسته پوسته شدن پیاز و عملکرد کتاب تلنگر استفاده کنید
 • حرکت را اضافه کنید، نقاط لنگر را تنظیم کنید، و ماسک ایجاد کنید
 • کشف نحوه چرخش، افزودن بافت، و افزودن نور واقعی به عناصر متحرک خود

بعلاوه، اسمیتش محتوای ویدیویی خود را ارائه می دهد تا بتوانید پروژه انیمیشن ویدیویی خود را در اسرع وقت شروع کنید.

چه سازنده محتوا باشید و چه بخواهید اشتیاق خود به انیمیشن را به محتوای ویدیوی خود بیافزایید یا فقط بخواهید کمی خلاقیت به ویدیوهای خود اضافه کنید، این کلاس را با ویدئویی پر از انیمیشن های دقیق و حرکت چشم نواز و درک قوی از برخی از قدرتمندترین ابزارهای Procreate Dream.

برای شرکت در این کلاس نیازی به تجربه Procreate Dreams یا انیمیشن نیست. شما به سادگی به iPad و Apple Pencil خود نیاز خواهید داشت. تجربه قبلی با Procreate به شما در این کلاس کمک می کند، اما ضروری نیست. برای ادامه سفر انیمیشن Procreate Dreams، مسیر یادگیری کامل Smitesh را کاوش کنید. این کلاس با استفاده از Procreate Dreams 1.0.6 فیلمبرداری شده است.


سرفصل ها و درس ها

درس ها Lessons

 • تصویر شخصیت متحرک خود را تمام کنید Finish Your Moving Character Illustration

 • یک انتقال فریم کلیدی ایجاد کنید Create a Keyframe Transition

 • یک انتقال اجرایی ایجاد کنید Create a Performing Transition

 • افکار نهایی Final Thoughts

 • ویدیوها را وارد کنید و لایه ایجاد کنید Import Videos and Create Layers

 • Flipbook Trace را کشف کنید Discover Flipbook Trace

 • معرفی Introduction

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش رویاها را تولید کنید: محتوای ویدیوی خود را با انتقال متحرک تغییر دهید
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
41m
7
Skillshare (اسکیل شیر) skillshare-small
01 اسفند 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
4
- از 5
ندارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Smitesh Mistry Smitesh Mistry

تصویرگر و طراح

هی، من اسمیتش میستری یک طراح گرافیک و تصویرگر هستم. من دوست دارم محتوایی ایجاد کنم که سرگرم کننده و انتزاعی باشد که پیامی را منتقل کند.

در طول روز مشغول طراحی انواع چیزها از آنلاین تا چاپ هستم، در اوقات فراغت خود از یادگیری مهارت های جدید، طراحی یا برنامه ریزی ویدیوی بعدی خود برای صفحه یوتیوب و اینستاگرام خود لذت می برم.

من قصد دارم کلاس‌های اشتراک مهارت بیشتری در مورد نحوه شروع در جنبه‌های خاصی از طراحی برای افراد مبتدی یا متوسطی که می‌خواهند مهارت‌های شما را بهبود بخشند، تشکیل دهم.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، لطفاً نمایه Skillshare من را دنبال کنید، و اگر از محتوای من لذت بردید و ایده‌هایی برای کلاس‌هایی دارید که به نظرتان مفید است، برای من پیام ارسال کنید/ایمیل بزنید و ببینم چه کاری می توانم انجام دهم

Skillshare (اسکیل شیر)

اسکیل‌شر یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها افراد در سراسر جهان امکان یادگیری مهارت‌های جدید را فراهم می‌کند. این پلتفرم با ارائه دوره‌های متنوع در زمینه‌هایی از جمله هنر و طراحی، فناوری، کسب و کار، و زندگی موفق، به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین به یادگیری بپردازند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سکیل‌شر، ارائه دوره‌های تدریس شده توسط صاحبان مهارت‌ها و افراد موفق در زمینه‌های مختلف است. این امر باعث می‌شود که کاربران از تجربیات و دانش عملی افرادی که در حوزه‌های مورد نظرشان موفق عمل کرده‌اند، بهره‌مند شوند و بهترین اطلاعات را برای بهبود مهارت‌های خود دریافت کنند. به این ترتیب، سکیل‌شر نه تنها یک پلتفرم آموزشی است، بلکه یک جامعه آموزشی است که افراد را به اشتراک گذاری دانش و تجربیات تشویق می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت خود ادامه دهند.