آموزش Procreate Dreams: Design and Animate a Logo Reveal را کشف کنید

Discover Procreate Dreams: Design and Animate a Logo Reveal

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره:

یاد بگیرید که چگونه از Procreate Dreams استفاده کنید و یک لوگو کاملاً منحصر به فرد برای شما ایجاد کنید.

اسمیتش میستری به عنوان یک خلاق چند رشته ای، دوست دارد خلاقیت خود را در رشته های مختلف کشف کند. از تصویرگر گرفته تا فیلمبردار، انیماتور و سازنده محتوا، او سبک خلاقانه سرگرم‌کننده و انتزاعی خود را به هزاران پروژه، پلتفرم و نرم‌افزار مختلف منتقل کرده است. شاید قبلاً اسمیتش و کارهایش را از اینستاگرام، TikTok یا کلاس‌های Skillshare قبلی‌اش می‌شناسید، اما اکنون Smitesh اینجا است تا به اشتراک بگذارد که چگونه Procreate Dreams خلاقیت او را افزایش داد، فرصت‌های سبک جدیدی را باز کرد و به ایده‌های جدید از طریق یک لنز کاملاً جدید به زندگی کمک کرد. .

اکنون Smitesh می‌خواهد به اشتراک بگذارد که چگونه می‌توانید از Procreate Dreams برای کشف فرصت‌های خلاقانه جدید و ایجاد لوگوی کاملاً متحرک استفاده کنید. در این کلاس، رابط کاربری Procreate Dreams را در حین ایجاد یک انیمیشن فریم به فریم با تغییرات، بافت و طراحی صدا بررسی خواهید کرد.

با Smitesh به عنوان راهنمای خود، شما:

 • کشف تفاوت های اصلی بین Procreate و Procreate Dreams
 • کاوش Procreate Dream's UI از جمله نحوه کار در جدول زمانی
 • از ابزارهای مانند کتاب تلنگر، ابزار اجرا، و ماسک های برش استفاده کنید
 • جزئیات نهایی از جمله صدا و جلوه های ویژه را به انیمیشن خود اضافه کنید

به‌علاوه، می‌توانید صداها و عناصری را که اسمیتش برای ایجاد لوگوی خود استفاده کرده است، در منابع کلاس دانلود کنید.

چه یک انیماتور کارکشته باشید که به دنبال کشف یک نرم افزار انیمیشن جدید هستید یا برای اولین بار انیمیشن یاد می گیرید، این کلاس را با لوگوی متحرک کاملاً تمام شده و درک کاملی از نحوه استفاده از Procreate Dreams برای پروژه ها ترک خواهید کرد. آمدن.

برای شرکت در این کلاس نیازی به تجربه Procreate Dreams یا انیمیشن نیست. شما به سادگی به iPad و Apple Pencil خود نیاز خواهید داشت. برای ادامه سفر انیمیشن Procreate Dreams، مسیر یادگیری کامل Smitesh را کاوش کنید. این کلاس با استفاده از Procreate Dreams 1.0.6 فیلمبرداری شده است.


سرفصل ها و درس ها

درس ها Lessons

 • یک لوگوی متنی آشکار ایجاد کنید Create a Text Logo Reveal

 • معرفی Introduction

 • افکت های صدا و درخشش را اضافه کنید Add Sound & Glow Effects

 • عناصر پرواز را اضافه کنید Add Flying Elements

 • شروع به کار: رویاها را کاوش کنید Getting Started: Explore Procreate Dreams

 • افکار نهایی Final Thoughts

 • یک انیمیشن معرفی بسازید Create an Intro Animation

 • بافت و حرکت بیشتر اضافه کنید Add More Texture and Motion

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش Procreate Dreams: Design and Animate a Logo Reveal را کشف کنید
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
48m
8
Skillshare (اسکیل شیر) skillshare-small
01 اسفند 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
2
- از 5
ندارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Smitesh Mistry Smitesh Mistry

تصویرگر و طراح

هی، من اسمیتش میستری یک طراح گرافیک و تصویرگر هستم. من دوست دارم محتوایی ایجاد کنم که سرگرم کننده و انتزاعی باشد که پیامی را منتقل کند.

در طول روز مشغول طراحی انواع چیزها از آنلاین تا چاپ هستم، در اوقات فراغت خود از یادگیری مهارت های جدید، طراحی یا برنامه ریزی ویدیوی بعدی خود برای صفحه یوتیوب و اینستاگرام خود لذت می برم.

من قصد دارم کلاس‌های اشتراک مهارت بیشتری در مورد نحوه شروع در جنبه‌های خاصی از طراحی برای افراد مبتدی یا متوسطی که می‌خواهند مهارت‌های شما را بهبود بخشند، تشکیل دهم.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، لطفاً نمایه Skillshare من را دنبال کنید، و اگر از محتوای من لذت بردید و ایده‌هایی برای کلاس‌هایی دارید که به نظرتان مفید است، برای من پیام ارسال کنید/ایمیل بزنید و ببینم چه کاری می توانم انجام دهم

Skillshare (اسکیل شیر)

اسکیل‌شر یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها افراد در سراسر جهان امکان یادگیری مهارت‌های جدید را فراهم می‌کند. این پلتفرم با ارائه دوره‌های متنوع در زمینه‌هایی از جمله هنر و طراحی، فناوری، کسب و کار، و زندگی موفق، به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین به یادگیری بپردازند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سکیل‌شر، ارائه دوره‌های تدریس شده توسط صاحبان مهارت‌ها و افراد موفق در زمینه‌های مختلف است. این امر باعث می‌شود که کاربران از تجربیات و دانش عملی افرادی که در حوزه‌های مورد نظرشان موفق عمل کرده‌اند، بهره‌مند شوند و بهترین اطلاعات را برای بهبود مهارت‌های خود دریافت کنند. به این ترتیب، سکیل‌شر نه تنها یک پلتفرم آموزشی است، بلکه یک جامعه آموزشی است که افراد را به اشتراک گذاری دانش و تجربیات تشویق می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت خود ادامه دهند.