آموزش وب سایت تجارت الکترونیک: Shopify، Dropshipping، آمازون و موارد دیگر.

eCommerce Website: Shopify, Dropshipping, Amazon and more.

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: مقدمه مبتدی تجارت الکترونیک از طریق Shopify، dropshipping، Amazon، WooCommerce، AliBaba، و eBay Commerce چگونه با تجارت الکترونیک شروع کنیم چرا اکنون زمان آن است که تجارت الکترونیک را شروع کنید و خود را برای سودهای بزرگ قرار دهید! چگونه محصولاتی را پیدا کنید که دیوانه‌وار بفروشند بهترین پلتفرم برای راه‌اندازی اولین فروشگاه تجارت الکترونیک خود ... حتی اگر هیچ مهارت فنی ندارید ... سریع‌ترین راه برای به دست آوردن ترافیک و شروع به کسب درآمد بلافاصله با تجارت الکترونیک جدید کسب و کار ترفند داخلی برای فروش محصولات بدون نیاز به ذخیره موجودی خود به علاوه، کلی اطلاعات بیشتر در مورد تجارت الکترونیک و دراپ شیپینگ بررسی اجمالی Shopify، WooCommerce، Alibaba، Amazon، eBay و موارد دیگر پیش نیازها: این دوره برای مبتدیان ایجاد شده است. که به دنبال شروع کار با تجارت الکترونیک یا بهبود تجارت الکترونیک موجود خود هستند. هیچ پیش نیازی برای این دوره وجود ندارد. شما نیازی به کدنویسی، طراحی یا تخصص فنی قبلی ندارید. این دوره به شما نقشه‌ای می‌دهد که می‌توانید برای شروع با عناصر ضروری تجارت الکترونیک دنبال کنید. این دوره با اصول تجارت الکترونیک، Dropshipping، Shopify، WooCommerce، Alibaba، Amazon، eBay و تولید سرنخ شروع می‌شود و به طور اتفاقی روش‌های پیشرفته را لمس می‌کند. شما باید تمایل زیادی برای ایجاد یک کسب و کار با درآمد غیرفعال از طریق تجارت الکترونیک داشته باشید.

اگر به دنبال کسب درآمد آنلاین هستید، یا حتی اگر فقط می خواهید سود کسب و کار فعلی خود را افزایش دهید. ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیک یک استراتژی عالی است. به این نکته توجه کنید: این 100% بهترین راه برای کسب درآمد آنلاین است و برای علاقمندان، کارآفرینان، وبلاگ نویسان و کسب و کارهای کوچک به طور یکسان صدق می کند.


ادعای جسورانه؟ حتما هست! اما در ادامه بخوانید تا دریابید که چرا می‌توانیم در ساخت آن مطمئن باشیم.


بنابراین تجارت الکترونیک چیست؟ البته، این اصطلاح به تجارت آنلاین اشاره دارد: یعنی فروش محصولات به صورت آنلاین.
اما در حالی که تجارت الکترونیک می تواند به معنای فروش یک کتاب الکترونیکی از یک صفحه فرود باشد، اغلب برای اشاره بیشتر به فروشگاه های آنلاینی که چندین محصول را می فروشند استفاده می شود. یک چیدمان و چیدمان خاص محبوب ترین نمونه از فروشگاه های تجارت الکترونیک بدون شک آمازون است. این درست مانند یک فروشگاه خیابانی عمل می کند و به شما امکان می دهد محصولات را در اوقات فراغت خود مرور کنید و آنها را به سبد خرید اضافه کنید. تنها تفاوت این است که شما می توانید همه این کارها را از راحتی خانه خود انجام دهید و پس از بررسی، محصولات به سادگی در هر کجا که هستید به شما تحویل داده می شوند.


این یک مفهوم آشنا است، اما چه چیزی آن را تا این حد مهم می‌کند؟


چرا تجارت الکترونیک آینده است

#1 تجارت الکترونیک در حال رشد است
اولین چیزی که باید بدانید این است که تجارت الکترونیک در حال رشد است. در روزهای اولیه، مردم در مورد خرج کردن پول به صورت آنلاین نامطمئن بودند و دریافتند که تحویل دادن اطلاعات کارت خود و اعتماد به تامین‌کننده‌ای که نمی‌توانستند رو در رو با او ملاقات کنند، دلهره‌آور است.


اما اکنون به شرکت هایی مانند آمازون و eBay نگاه کنید. این نام‌ها در سرتاسر جهان شناخته شده‌اند و همه از جوانان و دانش‌آموزان فناوری گرفته تا افراد مسن اکنون خوشحال هستند که با آنها خرید کنند. این شرکت‌ها به بسیاری از افراد کمک کرده‌اند تا نگرانی‌های خود را در مورد تجارت الکترونیک کنار بگذارند و به خرید آنلاین اعتماد کنند.


و تجارت الکترونیک در حال رشد است و همچنین تجارت گسترده ای را انجام می دهد.


برای اثبات، لازم نیست بیشتر از آمار «Cyber ​​Monday» نگاه کنید. دوشنبه سایبری یک تعطیلات ملی است که در آن پیش بینی می شود خرده فروشان آنلاین قیمت های خود را کاهش دهند. بعد از جمعه سیاه، اما این روزها تمایل دارد تقریباً به همان اندازه تجارت کند - و به سرعت در حال رشد است.


به عنوان مثال، در سال 2014 Cyber ​​Monday در مجموع 2.59 میلیارد دلار فروش آنلاین ایجاد کرد. این عدد کمی نیست اما در سال 2015 این رقم به 3.19 میلیارد دلار افزایش یافت. این یک افزایش عظیم است. 2.28 میلیارد دلار از اینها روی دسکتاپ (در مقابل 2.04 میلیارد دلار در سال گذشته) در حالی که 838 میلیون دلار از طریق دستگاه های تلفن همراه (در مقابل 548 میلیون دلار) بود.


در همه دستگاه‌ها، Cyber ​​Monday 21% افزایش یافت!


با توجه به اینکه آمازون احتمالاً شناخته شده ترین خرده فروش آنلاین است، رشد آن چگونه پیش می رود؟ خوب، این شرکت در سال 2015 مجموعاً 107.01 میلیارد دلار محصولات فروخت. 230800 کارمند شرکت و 304 میلیون حساب مشتری فعال آمازون وجود دارد. ارزش این برند 47.73 میلیارد دلار است و انتظار می‌رود که همچنان به رشد خود ادامه دهد.


داستان در کل یکسان است. مردم بیشتر و بیشتر با تجارت الکترونیک آشنا می شوند و فروشگاه های خیابانی با مشکل مواجه هستند. این بدون شک آینده فروش است و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید.


#2 راحت است
پس چه چیزی منجر به چنین رشدی در تجارت الکترونیک شده است؟ خب، واقعیت ساده این است که فروش آنلاین به نفع همه است. تنها دلیلی که فروش آنلاین تاکنون فروش فیزیکی را کاهش نداده است، احتمالاً این واقعیت است که برخی از مردم هنوز به خرید آنلاین اعتماد ندارند یا مطمئن نیستند که چگونه آن را انجام دهند. با گذشت زمان این نگرانی بیشتر و بیشتر از بین خواهد رفت - در حالی که ابزارهایی مانند PayPal آن را آسان‌تر و ایمن‌تر از همیشه می‌کنند.


هنگامی که محصولات را به صورت آنلاین می فروشید، به این معنی است که نیازی به استخدام کارکنان ندارید و مجبور نیستید به همان میزان فضای فیزیکی را اجاره کنید. شما به جایی برای ذخیره محصولات خود نیاز دارید (مگر اینکه ارسال را کنار بگذارید) اما به غیر از آن، تنها هزینه های شما میزبانی، حمل و نقل و طراحی وب خواهد بود.


سربار کمتر به معنای سود بیشتر برای شما است، اما همچنین به معنای قیمت های پایین تر برای مشتریان است. مشتریان اکنون این امکان را دارند که به راحتی محصولات را به صورت آنلاین سفارش دهند، اما علاوه بر آن، آنها را با قیمت بسیار پایین تری دریافت خواهند کرد.
همچنین تطبیق پذیری بیشتری از نظر آنچه می توانید بفروشید وجود دارد. با یک فروشگاه تجارت الکترونیک می توانید محصولات فیزیکی را بفروشید که نیاز به سرمایه گذاری اولیه دارد. اما


هزینه اولیه بسیار کمتری نیز وجود دارد. اگر می‌خواهید یک فروشگاه بزرگ راه‌اندازی کنید، باید مایل باشید مقدار زیادی پول برای اجاره فضای فیزیکی، سرمایه‌گذاری در سهام و مدیریت کارکنان و غیره خرج کنید.


با این حال، اگر در حال راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین هستید، تنها چیزی که نیاز دارید مقداری موجودی برای فروش است (شاید اگر قرار است محصولات دیجیتالی بفروشید یا به عنوان یک شرکت وابسته عمل کنید) و یک وب‌سایت نیاز دارید. . راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک فقط چند کلیک طول می کشد و این بدان معنی است که می توانید با هزینه ناچیز در عرض چند دقیقه آن را راه اندازی کنید.


شماره 3 این بهترین راه برای کسب درآمد از یک وب سایت است
دو مثال آخر توضیح می دهد که چرا کسب و کارها باید فروشگاه های تجارت الکترونیک خود را راه اندازی کنند و چرا ممکن است راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک را به عنوان تجارت خود در نظر بگیرید. اما اگر قبلاً یک وبلاگ یا وب سایت دارید و فقط به دنبال راهی برای کسب درآمد از آن هستید، باید بنشینید و متوجه شوید.


چرا؟ زیرا در واقع یکی از مؤثرترین روش‌های کسب درآمد از یک وب‌سایت تجارت الکترونیک است.


تا کنون، احتمالاً به یکی از چندین روش برای کسب درآمد آنلاین متکی بوده اید. شاید از تبلیغات در وب‌سایت خود (به عنوان مثال Google AdSense) تبلیغات می‌سازید یا ممکن است با فروش یک محصول وابسته درآمد کسب کنید.


در هر یک از این سناریوها، مهم است که تشخیص دهید که خود را در انتهای «زنجیره غذایی» قرار داده‌اید. به عبارت دیگر، آن تبلیغ‌کنندگان و سازندگان محصول به شما پول می‌دهند تا کسب‌وکار را به راه خود بفرستید. این واقعیت که آنها از ادامه پرداخت به شما خوشحال هستند، به این معنی است که آنها از شما درآمد بیشتری نسبت به آن دارند. به عبارت دیگر، آنها از بازدیدکنندگان شما بیشتر از شما درآمد کسب می کنند! شما سهم کمی از سود آنها را دریافت می کنید اما آنها سهم شیر را به خانه می برند. و در واقع، شما اساساً کار آنها را برای آنها انجام می دهید!


و به همین دلیل است که شما معمولاً در هر کلیک روی یک تبلیغ حدود 1 تا 50 سنت درآمد خواهید داشت. به نوبه خود به این معنی است که برای کسب درآمد معقول به صدها هزار بازدید کننده در روز نیاز خواهید داشت. این را با فروش محصولات خود مقایسه کنید و هر بار 20 تا 50 دلار به دست آورید. البته، وادار کردن کسی برای کلیک کردن بر روی یک آگهی بسیار ساده تر از این است که آنها را وادار به خرید چیزی کنید - اما اگر محصولات مناسبی داشته باشید و فروشگاه خود را به خوبی اداره کنید، آنقدر ساده تر نیست که فکر می کنید. نتیجه نهایی؟ در عوض می‌توانید از یک وب‌سایت با چند صد بازدیدکننده روزانه امرار معاش کنید.


اگر شما یک وب سایت تجارت الکترونیک دارید، پس هزینه های شما متوقف می شود. اکنون شما بیشترین سود را از مشتریان خود می برید زیرا چیزی به آنها می فروشید و تفاوت را حفظ می کنید. علاوه بر این، این است که بازدیدکنندگان خود را در وب سایت تجارت الکترونیک خود نگه می دارید و با نام تجاری خود درگیر می شوید. شما آنها را دور نمی‌فرستید، بلکه آنها را در جایی که می‌خواهید نگه می‌دارید و تفاوتی واقعی در دید آنها ایجاد می‌کنید.


در نهایت، فروش محصولات تجارت الکترونیک بهتر از فروش محصولات دیجیتال یا محصولات وابسته است زیرا چیزی است که هر کسی می تواند از آن قدردانی کند. فقط یک نوع بسیار خاص از افراد کتاب های الکترونیکی درباره کسب درآمد آنلاین می خرند. اما کیف گوشی و لباس؟ این جذابیت بسیار گسترده تری دارد!


سعی کنید یک وب سایت تجارت الکترونیک را در وب سایت فعلی خود قرار دهید و فقط ببینید چه تفاوتی در سود شما ایجاد می کند. و پتانسیل رشد بسیار زیاد است.


آنچه یاد خواهید گرفت
بنابراین با در نظر گرفتن همه این موارد، قطعاً ارزش یادگیری نحوه ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیک را دارد تا بتوانید شروع به حداکثر رساندن درآمد آنلاین خود کنید. و به طور بالقوه، به طوری که می توانید وب سایت کوچک خود را به محصولاتی با نام تجاری جهانی خود تبدیل کنید که واقعاً شما را هیجان زده می کند!


این دوره جایی است که وارد می‌شود. در اینجا، یاد می‌گیرید:
چگونه یک وب‌سایت تجارت الکترونیک راه‌اندازی کنید و یک مدل کسب‌وکار مؤثر ایجاد کنید

 • نحوه راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیک خود با یکی از چندین پلت فرم تجارت الکترونیک

 • نحوه یافتن، ایجاد یا خرید محصولاتی که می‌توانید به صورت آنلاین بفروشید

 • چگونه یک وب سایت تجارت الکترونیک و حضور در رسانه های اجتماعی برای تبلیغ فروشگاه خود بسازید

 • چگونه وب سایت تجارت الکترونیک خود را برای به حداکثر رساندن فروش موجود و طراحی کنید

 • نحوه قیمت گذاری محصولات خود

 • نحوه انتخاب محصولاتی که فروش خوبی داشته باشند

 • نحوه استفاده از برنامه‌ها، افزونه‌ها و موارد دیگر برای کسب فروش بیشتر

 • و خیلی بیشتر!

به طور خلاصه، نحوه ایجاد یک تجارت الکترونیکی یا افزودن تجارت الکترونیک به مدل موجود خود را در مراحل ساده و آسان خواهید آموخت. از آنجا، روش‌های متعددی به شما نشان داده می‌شود که می‌توانید سود خود را افزایش دهید و آن کسب‌وکار را به موفقیت بزرگی تبدیل کنید.

طرح اولیه WooCommerce، Shopify، AliBaba، Amazon و eBay را بیاموزید.

آماده اید؟ بیایید فروش آنلاین را شروع کنیم!


سرفصل ها و درس ها

امپراتوری تجارت الکترونیک eCommerce Empire

 • بررسی اجمالی برنامه درسی Curriculum Overview

 • خواندن بسیار مهم است Highly Important to read

 • معرفی Introduction

 • مقدمه ای بر مدل های کسب و کار تجارت الکترونیک INTRODUCTION TO E-COMMERCE BUSINESS MODELS

 • ایجاد فروشگاه آنلاین شما قسمت اول – وب سایت شما Creating Your Online Store Part One – Your Website

 • تصحیح محدودیت محصولات WooCommerce WooCommerce Products Limitation Correction

 • ایجاد فروشگاه آنلاین شما قسمت دوم – پلتفرم های فروشگاه تجارت الکترونیک Creating Your Online Store Part Two – Ecommerce Store Platforms

 • ایجاد یک سایت Shopify Creating a Shopify Site

 • ایجاد فروشگاه ووکامرس Creating a WooCommerce Store

 • طراحی فروشگاهی که بفروشد Designing a Store That Will Sell

 • راه های بیشتر برای ایجاد فروش بیشتر با قیمت گذاری و نوشتن متقاعد کننده More Ways to Generate More Sales With Pricing and Persuasive Writing

 • بازار یابی Marketing

 • راه اندازی کسب و کار تجارت الکترونیک Starting Your eCommerce Business

 • مواد تکمیلی: کتاب الکترونیکی Supplementary Materials: eBook

 • مواد تکمیلی: ورق تقلب Supplementary Materials: Cheat Sheet

 • مواد تکمیلی: برگه منابع Supplementary Materials: Resources Sheet

 • مواد تکمیلی: نقشه ذهنی Supplementary Materials: Mind Map

 • ساخت سایت تجارت الکترونیک وردپرس Building a WordPress eCommerce Site

 • 4 مرحله برای یافتن جایگاه مناسب تجارت الکترونیک در آمازون! 4 Steps to Find the Perfect E-Commerce Niche on Amazon!

نمای کلی Shopify Shopify Overview

 • نمای کلی Shopify Shopify Overview

 • شروع آزمایشی رایگان خود با Shopify Starting Your Free-Trial with Shopify

 • تنظیمات عمومی Shopify Shopify General Settings

 • ارائه دهندگان پرداخت های Shopify Shopify Payments Providers

 • گزینه های پرداخت مشتری Shopify Shopify Customer Checkout Options

 • ادغام Thrivecart + گزینه های حمل و نقل مشتری Thrivecart Integration + Customer Shipping Options

 • محاسبه و اخذ مالیات + پی پال Tax Calculation and Collection + PayPal

 • سفارشی کردن اعلان ها Customize Notifications

 • مدیریت حساب Account Administration

 • صفحات خط مشی حقوقی Legal Policy Pages

 • تنظیم و تست محصولات Products setting and testing

 • تحقیقات مشتری و تخفیف Customer Research & Discounts

فروشگاه Pro Shopify Shopify Pro Store

 • معرفی Introduction

 • نحوه نصب تم ها در Shopify How to Install Themes to Shopify

 • نحوه افزودن و ویرایش محصولات How To Add & Edit Products

 • نحوه ایجاد مجموعه How To Create Collections

 • نحوه ایجاد یک منوی ناوبری قسمت 01 How to Create a Navigation Menu Part 01

 • نحوه ایجاد یک منوی ناوبری قسمت 02 How to Create a Navigation Menu Part 02

 • نحوه ایجاد پاورقی How to Create a Footer

 • راه اندازی Lookbook Lookbook setup

 • مجموعه محصولات خرده نان Product Collections Breadcrumb

 • نحوه ایجاد بنر اسپلیت How to Create a Split Banner

 • چگونه یک وبلاگ بسازیم How To Create a Blog

 • محرک اثبات فروش Sales Proof Motivator

 • چگونه یک بنر قهرمان بسازیم How To Create A Hero Banner

 • 15 سفارشی سازی طرح بندی صفحه محصول 15 Product Page Layout Customisation

 • خلاصه آنچه انجام شده است Summary of What's Been Done

ووکامرس WooCommerce

 • معرفی Introduction

 • تم ها Themes

 • نمای کلی تنظیمات محصول Product Settings Overview

 • سازمان محصول Product Organization

 • ویژگی های محصول Product Attributes

 • گسترش Expansion

 • اتوماسیون ووکامرس WooCommerce Automation

Dropshipping Dropshipping

 • Dropshipping چیست؟ What is Dropshipping?

 • مزایای بزرگ Dropshipping The Big Advantages of Dropshipping

 • چالش Dropshipping The Challenge of Dropshipping

 • انتخاب یک طاقچه و یک صنعت Choosing a Niche and an Industry

 • انتخاب محصول ایده آل Choosing the Perfect Product

 • ایجاد نام تجاری و ایجاد مخاطب Creating Your Brand and Building Your Audience

 • ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیک و ساختن محصولات شما از قفسه های دیجیتال Building an Ecommerce Store and Making Your Products Fly Off the Digital Shelves

 • نوشتن متقاعد کننده برای افزایش فروش Persuasive Writing for Increasing Sales

 • مواد تکمیلی: کتاب الکترونیکی Supplementary Materials: eBook

 • مواد تکمیلی: ورق تقلب Supplementary Materials: Cheat Sheet

 • مواد تکمیلی: برگه منابع Supplementary Materials: Resource Sheet

 • مواد تکمیلی: نقشه ذهنی Supplementary Materials: Mind Map

ِعلی بابا ِAlibaba

 • بررسی اجمالی Overview

 • راه اندازی حساب علی بابا و تضمین تجارت Setting Up Your Alibaba Account and Trade Assurance

 • یافتن محصولی برای فروش Finding A Product To Sell

 • چگونه ریسک خود را به عنوان یک خریدار کاهش دهید How To Reduce Your Risk As A Buyer

 • شروع به کار تماس با تامین کنندگان Getting Started Contacting Suppliers

 • آزمایش نمونه های شما Testing Your Samples

 • حرکت رو به جلو با سفارش پس از بررسی نمونه شما Moving Forward With An Order Once Your Sample Checks Out

 • ثبت سفارش با استفاده از فرم سفارش آنلاین از علی بابا Placing Your Order Using The Online Order Form From Alibaba

 • انجام پرداخت Making Payment

 • ارسال محصولات شما Having Your Products Shipped

 • وقتی محصول شما می رسد When Your Product Arrives

 • محصول خوب چیست What’s A Good Product

 • یافتن محصولات قابل فروش در علی بابا Finding Marketable Products On Alibaba

 • بهترین روش ها در جستجوی محصولات عالی Best Practices On The Search For Great Products

 • ایده های خوب محصول خود را محدود کنید Narrowing Down Your Good Product Ideas

 • چگونه فروشندگان باتجربه تامین کنندگان را در علی بابا پیدا می کنند How Experienced Sellers Find Suppliers On Alibaba

 • رویکردی برای فروش موفق محصول خود در هر صرافی Approach To Successfully Selling Your Product On Any Exchange

 • فروش محصول منبع علی بابا شما در مدل فروشگاه Selling Your Alibaba Sourced Product In The Store Model

 • محصول منبع Alibaba خود را با استفاده از مدل تبلیغاتی بفروشید Sell Your Alibaba sourced Product Using an Advertising Model

 • آزمایش و سپس افزایش یک پیشنهاد یا راه رفتن Testing Then Scaling Up An Offer Or Walking Away

ای بی Ebay

 • eBay eBay

 • فروشگاه eBay eBay Store

 • فروش محصولات Selling Products

 • ابزار فروشنده Vendor Tools

 • آیتم های منبع Source Items

 • فروش Selling

 • حمل دریایی Shipping

 • قیمت گذاری Pricing

 • ترافیک Traffic

 • کسب و کار eBay eBay Business

آمازون Amazon

 • وابسته به آمازون Amazon Affiliate

 • برنامه وابسته آمازون Amazon Affiliate Program

 • تایید وابسته Affiliate Approval

 • بهترین فروشندگان Bestsellers

 • کلید واژه ها Keywords

 • طرح اولیه Blueprint

 • فرمول Formula

 • ترافیک Traffic

 • صفحه فرود Landing Page

 • کسب و کار وابسته به آمازون Amazon Affiliate Business

راه اندازی تجارت الکترونیکی خودتان Starting Your Own eCommerce Business

 • رسانه های اجتماعی Social Media

 • ترافیک Traffic

 • لیست پستی Mailing List

 • وابسته ها Affiliates

 • بازاریابی مجدد Retargeting Marketing

 • لجستیک Logistics

 • O به O O To O

 • افزایش Boosting

بسته شدن Wrap-UP

 • سخنرانی پاداش Bonus Lecture

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش وب سایت تجارت الکترونیک: Shopify، Dropshipping، آمازون و موارد دیگر.
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
10.5 hours
113
Udemy (یودمی) udemy-small
21 تیر 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
78,158
4.4 از 5
دارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

OMG - Mastermind OMG - Mastermind

معروفترین مربیان مشاغل خانگی برجسته! محبوب ترین مربیان مشاغل خانگی برجسته در Udemy. ما به حرفه ای ها کمک می کنیم مهارت ها ، دانش و اشتیاق خود را به یک دوره آنلاین پر رونق و تجارت مربیگری تبدیل کنند. دوره های بهترین فروش را کسب کرد و به عنوان یکی از محبوب ترین مربیان در بخش مشاغل خانگی در سال 2017 و 2018 در Udemy با بیش از 120،000 دانش آموز بیش از +250،000 ثبت نام شده است. ماموریت ما در OMG - Mastermind ارائه یک محیط یادگیری دوستانه با دوره های با کیفیت بالا است. ما بر توانمندسازی شرکت کنندگان در دوره های خود با ارائه اطلاعات و دانش لازم برای دستیابی به اهدافشان متمرکز هستیم. با رویکرد منحصر به فرد کارآمد و سرراست ما ، شرکت کنندگان می توانند مهارت های تازه کسب شده خود را پس از اتمام دوره های ما شروع کنند.

Kareem Mostafa Kareem Mostafa

مشاور مدیریت و علاقه مندان به کارآفرینی!

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.