آموزش Oracle Cloud Infrastructure Architect Professional - Exams

Oracle Cloud Infrastructure Architect Professional - Exams

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد. این دوره صرفا آزمون یا تمرین می باشد و ویدیو ندارد.
نمونه ویدیویی برای نمایش وجود ندارد.
توضیحات دوره: تسلط بر Oracle Cloud: آزمون‌های تمرینی جامع برای متخصصان حرفه‌ای معمار زیرساخت‌ها! بررسی کنید که آیا برای قبولی در آزمون حرفه ای Oracle Cloud Infrastructure Architect انجام 6 تست تمرینی پاسخ 360 سوال بررسی همه پاسخ های ارسالی و بررسی توضیحات

دوره تخصصی طراحی شده برای متخصصان فناوری اطلاعات که مشتاق تسلط بر زیرساخت ابری Oracle (OCI) در سطح حرفه ای هستند، طراحی شده است. این دوره جامع شامل شش آزمون آزمایشی است که با دقت طراحی شده‌اند، که هدف هر کدام شبیه‌سازی محیط امتحان حرفه‌ای Oracle Cloud Infrastructure Architect است. با بیش از صدها سؤال در سراسر این امتحانات، دانش آموزان با زمینه کامل در چشم انداز وسیع خدمات OCI و معماری ارائه می شوند.

این دوره نه تنها به گونه‌ای طراحی شده است که دانش شما را آزمایش کند، بلکه درک شما از مفاهیم اصلی و موضوعات پیشرفته OCI را نیز عمیق‌تر کند. هر سؤال با دقت انتخاب شده است تا حوزه‌های حیاتی مانند محاسبات، شبکه، ذخیره‌سازی و سرویس‌های پایگاه داده، همراه با آخرین ویژگی‌های OCI و بهترین شیوه‌ها برای معماری ابر را پوشش دهد. چیزی که این دوره را متمایز می کند، توضیح مفصلی است که برای هر پاسخ ارائه شده است، و بینشی در مورد اینکه چرا یک گزینه خاص درست یا نادرست است، ارائه می دهد. این رویکرد یادگیری را با روشن کردن تردیدها و تقویت مفاهیم افزایش می‌دهد، و یادگیرندگان را قادر می‌سازد تا تفاوت‌های ظریف طراحی معماری ابر را درک کنند.

از طریق این آزمون‌های آزمایشی، زبان‌آموزان با انواع قالب‌های سؤال، از جمله سؤالات چندگزینه‌ای، پاسخ‌های چندگانه، و سؤالات مبتنی بر سناریو مواجه می‌شوند که تنوع و پیچیدگی آزمون گواهی‌نامه واقعی را منعکس می‌کند. این نه تنها به آشنایی دانش آموزان با الگوی امتحان کمک می کند، بلکه به اصلاح مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی آنها نیز کمک می کند.

این دوره برای کسانی که در حال آماده شدن برای شرکت در آزمون گواهینامه حرفه‌ای Oracle Cloud Infrastructure Architect هستند ایده‌آل است. این هم به عنوان یک آزمون دقیق آمادگی شما و هم به عنوان یک ابزار یادگیری جامع عمل می کند و تضمین می کند که به خوبی برای دریافت گواهینامه آماده شده اید. با تکمیل این آزمون های آزمایشی، زبان آموزان اعتماد به نفس و دانش لازم برای برتری در امتحان و پیشرفت شغلی خود را در حوزه محاسبات ابری به دست می آورند.


آیا امکان شرکت در آزمون عملی بیش از یک بار وجود دارد؟

مطمئناً، شما مجاز به انجام هر آزمون تمرینی چندین بار هستید. پس از اتمام آزمون تمرینی، نتیجه نهایی شما نمایش داده می شود. با هر تلاش، دنباله پرسش و پاسخ به صورت تصادفی خواهد بود.


آیا محدودیت زمانی برای آزمون های تمرینی وجود دارد؟

در واقع، هر آزمون دارای محدودیت زمانی 120 ثانیه برای هر سوال است.


چه نمره ای لازم است؟

آستانه موفقیت هدف برای هر آزمون تمرینی دستیابی به حداقل 65٪ پاسخ صحیح است.


آیا سوالات توضیحی دارند؟

بله، همه سوالات برای هر پاسخ توضیحی دارند.


آیا به من اجازه دسترسی به پاسخ هایم داده شده است؟

مطمئناً، شما این فرصت را دارید که تمام پاسخ‌هایی را که ارسال کرده‌اید بررسی کنید و مطمئن شوید که کدام‌یک درست بوده و کدامیک نیست.


آیا سوالات به طور مرتب به روز می شوند؟

در واقع، سوالات به طور معمول به روز می شوند تا بهترین تجربه یادگیری را تضمین کنند.


توجه اضافی: اکیداً توصیه می‌شود که چندین بار در این آزمون‌ها شرکت کنید تا زمانی که به طور مداوم در هر آزمون نمره 90 درصد یا بالاتر را کسب کنید. بدون تردید چالش را انجام دهید و سفر خود را از امروز شروع کنید. موفق باشید!


تمرین ها و آزمونها

تست های تمرینی Practice Tests

  • امتحان شماره 1 Exam #1

  • امتحان شماره 2 Exam #2

  • امتحان شماره 3 Exam #3

  • امتحان شماره 4 Exam #4

  • امتحان شماره 5 Exam #5

  • امتحان شماره 6 Exam #6

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش Oracle Cloud Infrastructure Architect Professional - Exams
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
آزمون یا تمرین
360
Udemy (یودمی) udemy-small
08 فروردین 1403 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
1,001
از 5
ندارد
ندارد
ندارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Paweł Krakowiak Paweł Krakowiak

دانشمند داده ، کارگزار اوراق بهادار دانشمند داده ، کارگزار اوراق بهادار موسس e-smartdata [.] org. طرفدار بزرگ فن آوری های جدید ، به ویژه در زمینه های هوش مصنوعی ، داده های بزرگ و راه حل های ابری. فارغ التحصیل تحصیلات تکمیلی در آکادمی فناوری اطلاعات لهستان و ژاپن در رشته علوم کامپیوتر در تخصص Big Data. فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد در ریاضیات مالی و حسابداری در دانشکده ریاضیات و علوم کامپیوتر دانشگاه لودز. دارنده پروانه سهام کارگزار سهام با تجربه در تدریس در دانشگاه. مدرس بنیاد GPW (تجزیه و تحلیل فنی ، امور مالی رفتاری و مدیریت نمونه کارها).

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.