آموزش اپلیکیشن فلش کارت آنکی

Anki flash card app

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره:

Anki یک برنامه فلش کارت قدرتمند است که برای تقویت یادگیری از طریق تکرار فاصله طراحی شده است. این به کاربران اجازه می دهد تا فلش کارت ها را در موضوعات مختلف ایجاد، به اشتراک بگذارند و مطالعه کنند.


سرفصل ها و درس ها

درس ها Lessons

  • انسداد تصویر آنکی Anki image occlusion

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش اپلیکیشن فلش کارت آنکی
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
2m
1
Skillshare (اسکیل شیر) skillshare-small
30 خرداد 1403 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
- از 5
ندارد
دارد
دارد
Osama Ali

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Osama Ali Osama Ali

مدرس مهندسی و ریاضیات فناوری علوم (STEM) اسامه علی از نظر شغلی مهندس الکترونیک و مربی مجاز STEM است. وی از چهار سال گذشته در م institسسات فنی مختلف علمی کاربردی به آموزش موضوعات مرتبط با STEM (رباتیک ، بازی و توسعه برنامه ها) به صورت آنلاین و در محل پرداخت. او معتقد است که با فراگیری دانش پیشرفته از طریق دست در دست ، فعالیت های یادگیری جذاب و سرگرم کننده زندگی دانش آموزان را متحول می کند و زندگی یک فرد عادی را به یک فرد فوق العاده ماهر تبدیل می کند. بنابراین بخشی از مأموریت وی توسعه جامعه بزرگتر از افراد با صلاحیت است.

Skillshare (اسکیل شیر)

اسکیل‌شر یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها افراد در سراسر جهان امکان یادگیری مهارت‌های جدید را فراهم می‌کند. این پلتفرم با ارائه دوره‌های متنوع در زمینه‌هایی از جمله هنر و طراحی، فناوری، کسب و کار، و زندگی موفق، به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین به یادگیری بپردازند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سکیل‌شر، ارائه دوره‌های تدریس شده توسط صاحبان مهارت‌ها و افراد موفق در زمینه‌های مختلف است. این امر باعث می‌شود که کاربران از تجربیات و دانش عملی افرادی که در حوزه‌های مورد نظرشان موفق عمل کرده‌اند، بهره‌مند شوند و بهترین اطلاعات را برای بهبود مهارت‌های خود دریافت کنند. به این ترتیب، سکیل‌شر نه تنها یک پلتفرم آموزشی است، بلکه یک جامعه آموزشی است که افراد را به اشتراک گذاری دانش و تجربیات تشویق می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت خود ادامه دهند.