آموزش تصاویر خود را زنده کنید: هنر خود را در رویاهای تولید کنید

Bring Your Illustrations to Life: Animate Your Art in Procreate Dreams

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره:

هر تصویر Procreate را با انیمیشن در Procreate Dreams زنده کنید.

به عنوان یک خلاق چند رشته ای، اسمیتش میستری دوست دارد خلاقیت خود را در رشته های مختلف کشف کند. از تصویرگر گرفته تا فیلمبردار، انیماتور و سازنده محتوا، او سبک خلاقانه سرگرم‌کننده و انتزاعی خود را به هزاران پروژه، پلتفرم و نرم‌افزار مختلف منتقل کرده است – اکنون که شامل Procreate Dreams می‌شود. ممکن است شما قبلا اسمیتش و کارهایش را از اینستاگرام، تیک تاک یا کلاس‌های Skillshare قبلی‌اش بشناسید، اما اکنون اسمیتش اینجاست تا به اشتراک بگذارد که چگونه Procreate Dreams خلاقیت او را افزایش داد، فرصت‌های سبک جدیدی را باز کرد و به ایده‌های جدید از طریق یک لنز کاملا جدید به زندگی کمک کرد. .

اکنون Smitesh می خواهد به اشتراک بگذارد که چگونه می توانید از Procreate Dreams برای کشف فرصت های خلاقانه جدید و افزودن حرکت به هر تصویر Procreate استفاده کنید. در این کلاس، شما یک تصویر می‌گیرید و با اضافه کردن ریگ، ایجاد پس‌زمینه حلقه‌ای، و اضافه کردن بافت و حرکات ریز دقیق، آن را به یک انیمیشن حلقه‌ای تبدیل می‌کنید.

با Smitesh به عنوان معلم خود، شما:

 • یاد بگیرید چگونه هر تصویر Procreate را در Procreate Dreams آماده و وارد کنید
 • با استفاده از فریم‌های کلیدی، یک راه‌حل تقلبی، و ابزارهای سهولت ورود و خروج، حرکت را به شخصیت خود اضافه کنید
 • با استفاده از ماسک های برش و مدت زمان پر کردن، بافت و سایه ها را به انیمیشن خود اضافه کنید
 • انیمیشن خود را با افزودن انیمیشن به عناصر کوچکتر به پایان برسانید

به‌علاوه، اگر می‌خواهید آن را در زمان واقعی با او متحرک کنید، می‌توانید تصویر اصلی Procreate Smitesh را از منابع کلاس دانلود کنید.

چه سال‌ها است که از Procreate استفاده می‌کنید و می‌خواهید تصاویر خود را از طریق انیمیشن زنده کنید یا به تازگی سفر انیمیشن خود را آغاز کرده‌اید، این کلاس را با یک انیمیشن حلقه‌ای مفصل و توانایی ماسک های بریده ایجاد کنید، فریم های کلیدی اضافه کنید، و یک راه حل تقلبی که می توانید در هر پروژه Procreate Dreams استفاده کنید.

برای شرکت در این کلاس نیازی به تجربه Procreate Dreams یا انیمیشن نیست. شما به سادگی به iPad و Apple Pencil خود نیاز خواهید داشت. درک Procreate برای فرآیند یادگیری شما مفید خواهد بود. برای ادامه سفر انیمیشن Procreate Dreams، مسیر یادگیری کامل Smitesh را کاوش کنید. این کلاس با استفاده از Procreate Dreams 1.0.6 فیلمبرداری شده است.


سرفصل ها و درس ها

درس ها Lessons

 • لمس نهایی را متحرک کنید Animate Final Touches

 • اضافه کردن بافت Add Texture

 • پس زمینه و پیش زمینه را متحرک کنید Animate Background and Foreground

 • افکار نهایی Final Thoughts

 • فایل های Procreate خود را برای Procreate Dreams آماده کنید Prepare Your Procreate Files for Procreate Dreams

 • اسکلت شخصیت را متحرک کنید Animate Character Skeleton

 • معرفی Introduction

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش تصاویر خود را زنده کنید: هنر خود را در رویاهای تولید کنید
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
36m
7
Skillshare (اسکیل شیر) skillshare-small
01 اسفند 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
4
- از 5
ندارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Smitesh Mistry Smitesh Mistry

تصویرگر و طراح

هی، من اسمیتش میستری یک طراح گرافیک و تصویرگر هستم. من دوست دارم محتوایی ایجاد کنم که سرگرم کننده و انتزاعی باشد که پیامی را منتقل کند.

در طول روز مشغول طراحی انواع چیزها از آنلاین تا چاپ هستم، در اوقات فراغت خود از یادگیری مهارت های جدید، طراحی یا برنامه ریزی ویدیوی بعدی خود برای صفحه یوتیوب و اینستاگرام خود لذت می برم.

من قصد دارم کلاس‌های اشتراک مهارت بیشتری در مورد نحوه شروع در جنبه‌های خاصی از طراحی برای افراد مبتدی یا متوسطی که می‌خواهند مهارت‌های شما را بهبود بخشند، تشکیل دهم.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، لطفاً نمایه Skillshare من را دنبال کنید، و اگر از محتوای من لذت بردید و ایده‌هایی برای کلاس‌هایی دارید که به نظرتان مفید است، برای من پیام ارسال کنید/ایمیل بزنید و ببینم چه کاری می توانم انجام دهم

Skillshare (اسکیل شیر)

اسکیل‌شر یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها افراد در سراسر جهان امکان یادگیری مهارت‌های جدید را فراهم می‌کند. این پلتفرم با ارائه دوره‌های متنوع در زمینه‌هایی از جمله هنر و طراحی، فناوری، کسب و کار، و زندگی موفق، به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین به یادگیری بپردازند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سکیل‌شر، ارائه دوره‌های تدریس شده توسط صاحبان مهارت‌ها و افراد موفق در زمینه‌های مختلف است. این امر باعث می‌شود که کاربران از تجربیات و دانش عملی افرادی که در حوزه‌های مورد نظرشان موفق عمل کرده‌اند، بهره‌مند شوند و بهترین اطلاعات را برای بهبود مهارت‌های خود دریافت کنند. به این ترتیب، سکیل‌شر نه تنها یک پلتفرم آموزشی است، بلکه یک جامعه آموزشی است که افراد را به اشتراک گذاری دانش و تجربیات تشویق می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت خود ادامه دهند.